iPhone 15’in renkleri için yeni iddia

iPhone 15’in renkleri için yeni iddia

ABONE OL
17 Temmuz 2023, 21:58:44

Apple her yıl standart iPhone ve Pro modeller için birçok renk seçeneği sunmaktadır. Özellikle standart modellerde, kullanıcılar için daha fazla seçenek sunulmaktadır. Ünlü sızıntı kaynağı ShrimpApplePro, Apple’ın iPhone 15 için Gece Yarısı, Yıldız Işığı, Yeşil, Sarı, Pembe ve Kırmızı renk seçenekleri hazırladığını iddia etmektedir. Bu bilginin kaynağı, Foxconn fabrikasında çalışan bir çalışan tarafından belirtilmektedir.

Apple’ın yeni iPhone serisinde pembe rengini değerlendirdiği söylentisi daha önce de gündeme gelmişti. Şirket, daha önce iPhone 6 serisinde pembe tonlarından birini tercih etmiştir. Diğer renk seçenekleri ise standart iPhone modellerinde farklı zamanlarda kullanılmıştır.

Cupertino merkezli şirket, geçtiğimiz yıl tanıttığı telefonlarda iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için Mavi, Mor, Gece Yarısı, Yıldız Işığı, Kırmızı ve daha sonra da Sarı renk seçeneklerini sunmuştur. iPhone 14 Pro ve Pro Max içinse Derin Mor, Altın, Gümüş ve Uzay Siyahı renk seçeneklerini sunmuştur.

iPhone 15 serisi eylül ayında tanıtılacak

iPhone 15 serisinin tanıtımı için eylül ayını beklemek gerekmektedir. Tanıtıma kadar yeni iPhone’larla ilgili daha fazla sızıntı ve bilgi ortaya çıkması bekleniyor, özellikle telefonların renk seçenekleriyle ilgili bilgilerin paylaşılması muhtemeldir.

İlginizi Çekebilir  Ne Dilersen Full Izle
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal