iPhone 16 Pro’da büyük ekran iddiası tekrarlandı

iPhone 16 Pro’da büyük ekran iddiası tekrarlandı

ABONE OL
29 Mayıs 2023, 18:39:54

iPhone 16 Pro ve Pro Max Modelleri, Muhtemelen Daha Büyük Ekranlarla Gelecek

Apple’ın yeni telefonu iPhone 16 Pro ve Pro Max modelleriyle ilgili söylentiler dolaşıyor. Şirketin tecrübeli analistleri Ross Young ve Ming-Chi Kuo daha önce bu modellerin daha büyük ekranlarla geleceğini belirtmişlerdi. Bu iddia, gazeteci Mark Gurman tarafından da doğrulandı.

Şu anda iPhone 15 serisi bile tanıtılmamasına rağmen, Apple’ın bir sonraki serisi hakkındaki beklentiler hızla artıyor. Kuo ve Young’un söylentilerinden biraz daha fazla bilgi veren Gurman, İki modelin ekranlarında belirgin bir büyümenin beklenildiğini açıkladı. Her iki telefonda da ekranların 0.2 inç büyümesi bekleniyor. Ancak ekran boyutlarının tam olarak ne kadar olacağı henüz belli değil.

Gurman, iPhone 16 Pro ve Pro Max modellerinde daha fazla bileşen sığdırmak için Apple’ın ekranları büyütmeyi tercih ettiğini söylüyor. Bu bileşenler arasında periskop zum kamera gibi yeni teknolojiler de yer alıyor.

Apple’ın yeni iPhone modelleri hakkındaki söylentiler hakkında daha fazla ayrıntı beklenirken, iPhone 16 Pro ve Pro Max’in 2024’ün sonbaharında tanıtılacağı tahmin ediliyor. Bu süre içinde daha birçok heyecan verici bilgi ve söylentiden haberdar olacağız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments