İş Bankası MaxiPuan Hakkında Herşey

İş Bankası MaxiPuan Hakkında Herşey

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 19:43:54

İş Bankası MaxiPuan, İş Bankası müşterilerinin alışveriş yaparken kazandığı puanları biriktirerek ödüllere dönüştürdüğü bir programdır. Bu programla birlikte müşteriler, yaptıkları alışverişleri MaxiPuan’a dönüştürerek ödüller kazanabilirler. MaxiPuan’ı kullanarak, havayolları biletleri, konaklama rezervasyonları, elektronik eşyalar ve daha birçok farklı ödülü kazanabilirsiniz. Ayrıca, MaxiPuan’ın uygulama ve web sitesi üzerinden kolayca puanlarınızı takip edebilir, kampanyaları ve fırsatları takip edebilirsiniz. İş Bankası MaxiPuan ile alışveriş yapmak daha eğlenceli ve ödüllendirici hale geliyor!

İş Bankası MaxiPuan Programı Nedir?

İş Bankası’nın sunmuş olduğu Maximum kredi kartları ile anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız alışverişler karşılığında MaxiPuan kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Kazandığınız MaxiPuan’ları daha sonra harcamalarınızda kullanabilirsiniz. İş Bankası bu ödülleri “MaxiPuan” olarak adlandırmaktadır. Peki, MaxiPuan programı nasıl işlemektedir?

MaxiPuan Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

  • Üye iş yerlerinde yaptığınız harcamalar karşılığında, iş yerlerinin belirlediği miktarlarda MaxiPuan kazanabilirsiniz. Fakat, yaptığınız her harcamada aynı oranda MaxiPuan kazanamazsınız.
  • Kazandığınız MaxiPuan’ları harcamak için belli bir limite ulaşma zorunluluğunuz yoktur. MaxiPuan’larınızı anında, üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde nakite çevirerek kullanabilirsiniz.
  • Maximum kartınız ile üye iş yeri olmayan yerlerden alışveriş yapmanız durumunda da MaxiPuan kazanabilirsiniz. Bu uygulama, 6 Nisan 2018 tarihinde başlamıştır.
  • Visa yurtdışı kartlar hariç, tüm İş Bankası Maximum kredi kartlarıyla üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde kazanacağınız her 1 MaxiPaun’ın değeri 1 TL’dir. Üye işyerleri, farklı oranlarda MaxiPuan verebilmektedir. Örneğin, yaptığınız alışveriş tutarının %2’si kadar MaxiPuan veren bir üye iş yerinden yaptığınız 100 TL’lik alışveriş için 2 TL değerinde 2 MaxiPuan kazanabilirsiniz.
  • Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında, kredi kartınız ile Maximum üye kuruluşları dışındaki işyerlerinden yapacağınız her 40 TL’lik harcamanız için 1 kuruşluk MaxiPuan kazanırsınız.

MaxiPuan Kullanım Süresi

MaxiPuan’lar için kullanım süresi söz konusudur. Bu süre zarfında kullanılmayan MaxiPuan’lar silinir. Bir takvim yılı boyunca, kampanyalar dışında yaptığınız harcamalardan kazandığınız MaxiPuan’lar için geçerlilik süresi ise 2 yıldır. Kampanyalar dahilinde kazanılan MaxiPuan’lar kampanyada belirtilen süreler içerisinde kullanılmalıdır. Aksi takdirde, bu puanlar silinirler.

MaxiPuan Nasıl Kullanılır?

Kazandığınız MaxiPuan’ları üye iş yerlerindeki alışverişlerinizde harcayabileceğiniz gibi, anlaşmalı kuruluşlardan alabileceğiniz ürünlerde de kullanabilirsiniz. Sadece Maximum mobil uygulamasına veya internet bankacılığına giriş yaparak mağazaların, seyahat opsiyonlarının ve hediyelerin bulunduğu Maximum Puan Kataloğu’na erişim sağlayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen bilgiler sayesinde İş Bankası MaxiPuan programı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, MaxiPuan ile ödeme yapabileceğiniz iş yerleri hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizde yayımlanan İş Bankası MaxiPuan Kullanılan Yerler başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bu içerik FinansCidayi.com tarafından hazırlanmıştır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal