İzmirim Kart (ESHOT) Bakiye Sorgulama ve TL Yükleme

İzmirim Kart (ESHOT) Bakiye Sorgulama ve TL Yükleme

ABONE OL
14 Mart 2023, 04:28:12

İzmirim Kart (ESHOT) bakiye sorgulama ve TL yükleme işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. İzmirim Kart ile toplu taşıma araçlarında ödeme yapabilirsiniz. İzmirim Kart bakiye sorgulama işlemi ile kartınızın bakiyesini öğrenebilir, TL yükleme işlemi ile de kartınızın bakiyesini artırabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz İzmirim Kart işlemleri ile zamandan kazanın ve toplu taşımada daha konforlu bir yolculuk yapın.

İzmirim Kart kullanıcıları, online işlemler, mobil uygulama veya müşteri temsilcileri arayarak bakiye sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca, ESHOT kartlara aktarma süresi konusunda bilgi alabilirler.

İzmirim Kart, 1 Haziran 2015 tarihinden itibaren İzmir’de ulaşım kartı olarak kullanılmaktadır. Bu kart, belediye otobüsleri, metro, izban, teleferik, vapur, akıllı tuvalet, buz pisti girişi, bisiklet kiralama ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen tüm otoparklarda kullanılabilir.

ESHOT, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen akıllı karttır. Şehrin ulaşım araçlarında kullanılabilmektedir.

İzmirim Kart ve ESHOT bakiye sorgulama işlemi için online olarak https://online.eshot.gov.tr/giris sitesinden veya mobil uygulama üzerinden, ayrıca 320 0 320 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden de gerçekleştirilebilir.

İzmirim Kart’a bakiye yüklemek için internet üzerinden kredi kartı veya banka kartı özelliği olan kartlar kullanılabilir. İlk başvuru için online olarak kayıt yapılabilir ve başvuru durumu izlenebilir. Başvuru sırasında belirli belgeler talep edilebilir.

İzmirim Kart kullanıcıları, Google Play Android, Apple iOS ve Windows Phone uygulamalarını da kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal