Juvederm Dolgu Nerede Satılır? Eczane Fiyatı

Juvederm Dolgu Nerede Satılır? Eczane Fiyatı

ABONE OL
09 Ağustos 2023, 20:10:18

Juvederm dolgu, estetik amaçlı kullanılan popüler bir dolgu maddesidir. Bu dolgu maddesi ciltteki kırışıklıkları azaltmak, dudakları dolgunlaştırmak ve yüzdeki hacim kaybını gidermek için kullanılır.

Eğer Juvederm dolgu kullanmayı düşünüyorsanız, öncelikle sağlık profesyonelleriyle görüşmeniz önemlidir. Juvederm dolguyu eczanelerden satın alamazsınız çünkü bu ürün sadece uzman doktorlar tarafından uygulanmalıdır.

Juvederm dolgu işlemi için bir dermatoloji veya estetik cerrahi merkezine gitmeniz gerekmektedir. Bu merkezlerde uzman doktorlar, cilt analizi yaparak size en uygun dolgu tedavisini önerecektir. Juvederm dolgu tedavisi, süreci hafif bir ağrıyla birlikte cildinize enjekte edilen hyaluronik asit içeren bir dolgu maddesi kullanılarak gerçekleştirilir.

Juvederm dolguyu satın alırken kaliteli ve güvenilir bir ürün almanız önemlidir. Bu yüzden, dolgu maddesini sadece güvenilir dermatoloji veya estetik cerrahi merkezlerinde bulabilirsiniz. Bu merkezlerde, uzman doktorlar size Juvederm dolguyu uygulayabilecektir.

Juvederm dolgu fiyatları, merkezden merkeze ve seçilen tedavi alanına göre değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte, Juvederm dolgu tedavisi genellikle maliyetli bir işlem olarak kabul edilir. Bu nedenle, tedavi planınızı oluşturmadan önce maliyetleri araştırmanız önemlidir.

Sonuç olarak, Juvederm dolgu tedavisi için en iyi seçenek, uzman doktorlarla birlikte çalışmak ve güvenilir merkezlerde kaliteli bir ürün almak olacaktır. Bu şekilde, istediğiniz estetik sonuçları elde etmeniz mümkün olacaktır.

Hyalüronik asit içerikli Allergan firmasının üretmiş olduğu Juvederm dolgusunu hem eczanelerden satın alabilir hem de güvenilirliği yüksek olan online sitelerden sipariş verebilirsiniz. Piyasada bulunan ürünlere eczanelerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunlara örnek olarak Fosyderm, Bafa Medical ve Medi Filler gibi siteleri gösterebiliriz.

Technodoc.com.tr Üzerinden Juvederm Dolgu Siparişi Verebilirsiniz

Firma, son yıllarda dudakta kullanılması için Juvederm Volbella ile Juvederm Volift adındaki dolgu kremlerini üretmiştir. Volift dudağın dolgunlaşmasına yararken Volbella dudak konturu yapımında, bunun yanında ince kırışıklıkların üzerinde etkilidir. Bu iki kremin içeriklerinde daha düşük molekül ağırlıklı hyalüronik asit bulunmaktadır. Aynı şekilde içindeki lokal anestezi sayesinde dudakta çok az oranda hafif şişlik ve ödem yapmaktadır.

Juvederm Dolgu FDA Onaylıdır

Bu soru uygulama yaptırmayı düşünen insanlar tarafından çokça merak ediliyor. Evet bu dolgu çeşiti FDA onaylı bir dolgudur. FDA onayına sahip dolgular, güvenilirlik ve verdiği etki bakımından klinik çalışmalarla kapsamlı bir biçimde denetlenmiş, bu gözlemlerin sonucunda da onay almış dolgular şeklinde nitelendirilir. Kısaca Juvederm dolgu kullanırsanız güvenli olduğu için herhangi bir olumsuz yan etkiyle karşılaşmazsınız.

Önerilen Yazı

Fucidin Krem Vajinaya Sürülür Mü? Kaşıntı ve Basur İçin?

Juvederm Dolgu Ürününün Eczane Fiyatı

Juverderm dolgu fiyatı 2023 3.çeyreği için 2700 TL ile 3500 TL arasındadır. Ekonomik dalgalanmalardan kaynaklı Juvederm dolgunun eczane fiyatı devamlı değişmekte ve artmaktadır. Özellikle son zamanlardaki piyasa hareketliliği nedeniyle güncel fiyatı araştırarak sizlere bildiriyoruz. Son zamlardan itibaren şu anda eczanedeki fiyatı 3.500 TL’ye kadar ulaşmıştır.

Juvederm Dolgu Ne İşe Yarar?

Orta ile şiddetli derecedeki yüz kırışıklıkları ve çukurlarını onarmak için enjekte edilerek kullanılır. Kişinin cildinde geçici olarak bir dolgunluk ve pürüzsüzlük yaratır. Juvederm dolgunun uygulandığı bölgeye göre pek çok türü bulunur. Juvederm Volite, yüzeysel ciltte olan çöküntüleri seyrek çizgiler halinde doldurur. Bu şekilde çöküntüleri tedavi eder. Cilt kalitesinde ekstra iyileşmenin sağlanması nedeniyle enjekte edilerek kullanılır.

Juvederm Volbella ise erken yaşlanmanın getirmiş olduğu ciltteki çizgilerin ve çöküntülerin giderilmesi adına kullanılır. Bunun yanında dudaklardaki oransız görüntüyü, hacim kaybını düzeltmek için uygulanır. Juvederm Volift de Volbella ile benzer işlevlere yaramaktadır. Ondan tek farkı bu dolgu çeşidi yanak, çene ve yüzün alt kısımlarındaki asimetri sorununu ortadan kaldırmak için de enjekte edilebilir. Bu dolgu sayesinde kişinin yüz konturu belirginleşir ve hacim kaybı gibi yapısal kusurlarından kurtulur.

Tüm bu saydıklarımız daha hafif işlemlerdir. Fakat Juvederm Ultra 4, çok derin bir seviyeye ulaşmış olan yüz çöküntülerinin giderilmesi için uygulanır. Ayrıca elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesi için de enjekte edilebilir.

Önerilen Yazı

Advantan Krem Kortizonlu Mu? Yüze Sürülür Mü?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal