Keenetic Hero 4G+ inceleme, yorumlar, video

Keenetic Hero 4G+ inceleme, yorumlar, video

ABONE OL
14 Haziran 2023, 01:34:40

Keenetic, esnek ve kullanışlı arayüzü ile kolay kurulum ve kullanım imkanı sağlayan ürünleriyle tüketicilere birçok seçenek sunuyor. Geçen yıl piyasaya çıkan Hero 4G modeline göre en büyük avantajı, saniyede 300 megabite kadar indirme hızlarını desteklemesi. Bu sayede 4.5G şebekelerinin yüksek veri bağlantı hızlarından daha iyi şekilde yararlanmak mümkün oluyor. Hero 4G+, sahip olduğu router özelliği sayesinde, evinizde veya iş yerinizde bulunan fiber internet modemini destekleyen bir cihaz olarak kullanma esnekliğine de sahip oluyorsunuz.

Hero 4G+ da özellikler ve yetenekler açısından epey zengin ve doyurucu görünüyor. Fiber ve LTE şebekeleri için aynı anda kurulum yaparak birbirine yedekli bir internet sistemi oluşturabilirsiniz. Böylelikle, internet bağlantısının hiç kesilmemesinin gerektiği ev veya iş yeri ortamında, sabit internette oluşabilecek bir kesintide hücresel şebeke üzerinden kesintisiz internet erişimi sağlamaya devam edebilirsiniz. Kullanıcı arayüzünde yer alan şebeke durumu sayfası sayesinde, sinyal alış durumu hakkında çok daha detaylı bir tabloya erişmeniz ve buna göre konumlandırma yapmanız mümkün olacaktır.

Hero 4G+’ın arayüzünde yer alan KeeneticOS’in sezgisel ve kullanışlı arayüzü, normalde karmaşık görünen tüm ayar işlemlerini hızlı ve basit şekilde hâlletmeye olanak sağlıyor. KeeneticOS, gelen güncellemelerle sürekli gelişen bir yazılım olarak kullanıcılara sunuluyor.

Cihazın üzerinde bulunan LED lambalarının ve fonksiyon tuşlarının ne için kullanılacağı konusunda da KeeneticOS kullanıcılarına büyük bir esneklik sağlıyor. Esnekliğin sınırı bunlarla sınırlı kalmıyor. Eğer başka bir Keenetic ürünü daha edinirseniz, Hero 4G+’ı menzil genişletici bir cihaz gibi çalıştırıp farklı ihtiyaçlar için kullanmanız mümkün.

Hero 4G+’ı uygulamaya kol

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal