Kendi Numaranı Öğrenme Kodu Sorgulama (Turkcell ve Vodafone)

Kendi Numaranı Öğrenme Kodu Sorgulama (Turkcell ve Vodafone)

ABONE OL
29 Nisan 2023, 10:51:45

Kendi cep telefonu numaranızı öğrenmek için Turkcell ve Vodafone aboneleri için özel kod sorgulama işlemi bulunuyor. Bu kodları kullanarak kolayca kendi numaranızı öğrenebilirsiniz. Turkcell için *123# ve Vodafone için *555# kodunu çevirerek numaranızı öğrenebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir yöntem olan numara sorgulama kodları ile kendi telefon numaranızı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Birçok insan birden fazla telefon hattı kullanır. Bu da karmaşık hale gelebilir ve numaraları ezberlemeyi zorlaştırır. Ancak kendi numaranızı öğrenmek için kolay bir yöntem var. Bu noktada size, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom için geçerli olan numaranızı öğrenme kodu’nu vereceğiz.

Kendi Numaranızı Öğrenme

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’da kendi numaranızı öğrenmek için yalnızca bir tuşa basmanız yeterli. Şimdi nasıl yapabileceğinize göz atalım.

Numara sorgulama uygulamaları arasında yer alan https://webhakim.com/numara-sorgulama-uygulamalari.htmlsitesine de bir göz atmayı unutmayın.

1- İlk olarak telefonunuzun arama kısmına gelin.

2- Ardından *101# tuşuna basın.

telefon numarami ogrenme

 

3- Numaranız ekranda görünecektir.

kendi numarani ogrenme kodu

Bu kısımda sizlere kendi telefon numaranızı nasıl öğreneceğinizi gösterdik. Hayatın koşturmacası içinde bazen numaralarımızı unutabiliriz. Bu yüzden sizlere bu yazıyı hazırladık. İkinci bir yöntem olarak ise WhatsApp uygulamasını kullanarak numaranızı öğrenebilirsiniz.

Telefon Numaranızı Öğrenme Yöntemi 2

İkinci yöntem biraz daha karmaşık fakat WhatsApp uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

1- İlk olarak WhatsApp uygulamasını açın.

2- Ayarlar sekmesine girin ve profilinizi seçin.

3- En alt kısımda numaranız belirtiliyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal