LG StanbyMe Go taşınabilir ekranı tanıttı

LG StanbyMe Go taşınabilir ekranı tanıttı

ABONE OL
01 Haziran 2023, 09:20:49

LG, kullanıcılara taşıma kolaylığı sağlayan yeni ürünü StanbyMe Go’yu tanıttı. Bu ürün, çantası içinde bulunan 27 inç ekranı sayesinde her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Ekranın çözünürlüğü 1080p, hoparlörü ve kendi bataryası bulunuyor. Ayrıca Dolby Vision desteği ile birlikte 90 dereceye kadar eğilebilen, 90 dereceye kadar döndürülebilen ve yüksekliği 18 cm aralığında ayarlanabilen bir tasarıma sahip.

Birçok yönden kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan LG StanbyMe Go, yatay veya dikey yönlendirmeyi seçilebilen, tablo modunda kullanılabilen Dolby Atmos destekli hoparlör seti ile birlikte gelmektedir. StanbyMe Go ayrıca, LG televizyonları gibi webOS işletim sistemiyle çalışıyor, AirPlay ve ekran yansıtma desteğiyle iOS ve Android telefonlardaki içerikleri gösterebiliyor. Ek olarak, HDMI girişiyle ekrana içerik göndermeniz mümkündür. Ekran ayrıca, eller serbest olarak kullanılabilen ses tanıma desteğine de sahiptir.

LG, ürünün dayanıklılık testinden başarıyla geçtiğini ve düşük basınç, yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, toz, titreşim, tuz püskürtme, şok ve düşmeye karşı dayanıklılığının kanıtlandığını belirtiyor. Bununla birlikte, çanta kapağının açılması veya kapatılması, ekranın açılması veya kapatılması gibi işlemleri gerçekleştirmektedir.

LG StanbyMe Go ürünü, kullanıcıların harici bir güç kaynağına bağlanmadığı durumlarda bile üç saat kullanım ömrü sunmaktadır. Satın alma paketinde bir güç kablosu ve uzaktan kumanda da bulunmaktadır. Ürün, Güney Kore’de 1.17 milyon won (18374 TL) fiyatıyla 7 Temmuz’da piyasaya sürülecektir.

LG StanbyMe Go, kullanıcılar tarafından taşınabilir ve kullanışlı bir ürün olarak görülmektedir. Bu özel ürün, LG’nin teknoloji alanındaki liderliğini kanıtlamaya devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments