Lifebox, Ücretli Abone Sayısında 2 Milyon Sınırını Geçti

Lifebox, Ücretli Abone Sayısında 2 Milyon Sınırını Geçti

ABONE OL
17 Haziran 2023, 00:53:06

Turkcell’in popüler kişisel bulut depolama hizmeti Lifebox, ücretli abonelik hizmetlerinden yararlanan kullanıcı sayısını 2 milyona çıkardı. Bu hizmet, 7 yıldır fotoğraf, video, rehber, müzik ve ofis dosyalarını yedekleyerek kullanıcıların dijital yaşamlarını kolaylaştırıyor. Lifebox, şu ana kadar toplamda yaklaşık 15 petabayt (PB) büyüklüğünde 8,6 milyar adet dosyayı yedekledi.

Lifebox, kullanıcılara sağladığı güvenli depolama hizmetiyle de ön plana çıkıyor. Dosyalar, Turkcell’in veri merkezlerinde uçtan uca güvenlikle saklanıyor ve 1’i asıl olmak üzere 3 kopya halinde korunuyor. Tüm dosyalar, Turkcell’in global standartlara ve sertifikalara sahip olan veri merkezlerinde hem ülke içinde kalıyor hem de çoklu güvenlik mimarisiyle korunuyor. Ayrıca Lifebox, parmak izi, yüz tanıma veya şifre gibi güvenlik özellikleriyle kullanıcılara erişim imkanı sunuyor.

Lifebox, yapay zeka destekli özellikleriyle de kullanıcılara kolay ve işlevsel bir deneyim sunuyor. Otomatik yedekleme özelliği sayesinde kullanıcılar, tüm fotoğraf ve videolarını Wi-Fi veya hücresel veri ile anında yedekleyebiliyor. Ayrıca, yapay zeka sayesinde yüz ve obje tanıma, otomatik hikâye oluşturma ve fotoğraf düzenleme gibi özellikler de sunuluyor. Bu özellikler sayesinde Lifebox, sadece depolama değil, aynı zamanda özgünleştirme ve organize etme imkanı sunuyor. Özellikle kullanıcılar, fotoğraflarını sosyal medyada daha çok beğeni alacak şekilde seçebilmek için platformun Photopick özelliğini kullanabiliyorlar.

Lifebox, kullanıcılarına güvenli ve işlevsel bir bulut depolama deneyimi sunan öncü bir hizmettir. Ücretli abonelik hizmetlerinden yararlanan 2 milyon kullanıcı sayısı, Lifebox’ın kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır. Güvenli depolama, otomatik yedekleme ve yapay zeka destekli özelliklerle kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Lifebox, Türkcell’in birçok müşterisinin güvenle tercih ettiği bir platformdur. Lifebox, dijital yaşamlarını kolaylaştırmak ve dosyalarını güvende tutmak isteyen herkese tavsiye edilen bir hizmettir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal