Logitech G Pro X 2 oyun kulaklığı tanıtıldı

Logitech G Pro X 2 oyun kulaklığı tanıtıldı

ABONE OL
24 Mayıs 2023, 16:57:53

Logitech G Pro X 2 Oyun Kulaklığı: Performans ve Yenilik

Oyun ve oyuncu aksesuarları denince ilk akla gelen markalardan biri olan Logitech, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor ve son dönemde yeni nesil kablosuz kulaklıklarının piyasaya sürülmesi ile büyük bir atılım yapmıştı. Şimdi bir adım öteye geçerek, Logitech Pro X 2 oyun kulaklığı ile karşımıza çıkıyor.

Pro X 2, Logitech’in önceki kulaklık modellerine göre daha iyi bir performans sergiliyor. Üstelik çok yönlü bir kulaklık olarak tasarlanan Pro X 2, tüm amaçlara uygun, çok iyi bir kulaklık profili çiziyor.

Logitech G Pro X 2 Kulaklık Özellikleri

50 mm Pro-G grafen ses sürücüsü ile gelen Logitech G Pro X 2 kulaklık, güç tüketimi konusunda daha verimli olduğu için grafen sürücüler tercih edilmiş. Şirket yeni kulaklığının tek şarjla 50 saat boyunca çalışabileceğine dikkat çekiyor. Bu pil ömrünün, ilk kulaklığın 20 saatlik pil ömründen çok daha fazla olduğunu belirtmek gerekiyor.

Logitech G Pro X 2, Bluetooth ses ve 3.5 mm standart ses konvektörü üzerinden kablolu bağlantı desteği de sunuyor. DTS headphone:X 2.0 desteği ise sürükleyici surround ses deneyimi vadediyor.

Logitech G Pro X 2, çıkarılabilir 6 mm kardioid mikrofonu ile de oldukça ilgi çekiyor. Logitech’in Blue “VO!CE” ses filtreleri ise arka plan gürültüsünü azaltıyor ve daha net bir ses iletimi sağlıyor. Orijinal kulaklıktaki filtreler G Hub yazılımı üzerinden sunuluyordu.

Kulaklık kasasında alüminyum ve çelik bileşimi kullanılmış. Kulaklık pedleri çıkarılabilen ve değiştirilebilen kulaklıkdur. Deri ve kadife birleşimi kulaklık pedleri daha uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Logitech G Pro X 2 Fiyatı

ABD’de 249 dolar karşılığında satışa sunulan Logitech G Pro X 2, performansı ve yenilikçi tasarımı ile her oyuncunun beklentisini fazlasıyla karşılayacak bir kulaklık. Siz de Logitech G Pro X 2’yi deneyerek oyunlarınızın daha da keyifli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal