Mark Zuckerberg ve Elon Musk dövüşü yapılmayacak

Mark Zuckerberg ve Elon Musk dövüşü yapılmayacak

ABONE OL
31 Temmuz 2023, 08:51:08

**Title 1: Mark Zuckerberg ve Elon Musk Arasındaki Kafes Dövüşü İptal mi Edildi?**
**Title 2: Mark Zuckerberg ve Elon Musk Ünlü Dövüşçülerle Antrenman Yaptı mı?**

Meta’nın CEO’su Mark Zuckerberg ve SpaceX’in sahibi Elon Musk arasında kafes dövüşü yapılacağına dair haberler geçtiğimiz ay gündeme gelmişti. İki milyarderin birbirlerini döveceği bu maçın heyecanı, birçok kişi tarafından merakla bekleniyordu. Ancak son gelen haberlere göre, bu dövüşün gerçekleşmeyeceği ortaya çıktı.

Zuckerberg’in Meta çalışanlarına gönderdiği bir ses kaydında dövüşün muhtemelen yapılmayacağını belirttiği belirtiliyor. Bu açıklama, dövüşün gerçekleşme ihtimalinin pek yüksek olmadığını gösteriyor. Reddit ve Twitter gibi platformlarda bu konu hakkında birçok yorum yapıldı.

Elon Musk, Twitter’dan sonra oğlunun adını da X olarak değiştirmesiyle gündemdeki yerini koruyor. Ancak henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Zuckerberg’in son zamanlarda sıkı jiu jitsu antrenmanları yaptığı biliniyor, bu da Musk’ın rahatlamış olabileceği anlamına geliyor.

İki milyarderin arasında gerçekleşeceği planlanan kafes dövüşünün Las Vegas’ta gösterişli bir etkinlik olması bekleniyordu. Dövüş konusunu önce Musk gündeme getirmiş ve Zuckerberg’in kabul etmesi durumunda hazır olduğunu belirtmişti. Zuckerberg ise bu çağrıyı olumlu karşılayarak dövüşe hazır olduğunu göstermişti. Ancak son gelişmeler dövüşün iptal olduğuna işaret ediyor.

Konunun gündeme gelmesinden sonra Mark Zuckerberg’in dövüşe hazır olduğunu gösteren paylaşımlar yapıldı. Meta CEO’sunun MMA efsanesi Alex Volkanovski ile antrenman yaptığı da ortaya çıktı. Diğer yandan Elon Musk, UFC şampiyonu Georges St-Pierre ve podcast yayıncısı Lex Friedman’ın antrenman teklifini kabul etti.

Sonuç olarak, Mark Zuckerberg ve Elon Musk arasındaki kafes dövüşü haberleri büyük bir heyecan yaratmış olsa da, son gelişmeler bu dövüşün gerçekleşmeyeceğini gösteriyor. İki milyarder arasındaki rekabetin bir başka şekilde devam edeceği düşünülmektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal