Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi belli oldu

Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi belli oldu

ABONE OL
11 Haziran 2023, 14:49:40

Marvel’s Spider-Man 2, Oyuncularla Buluşmaya Hazırlanıyor

Marvel’in Spider-Man 2’sinin oyuncularla buluşacağı tarih belli oldu. Oyun direktörü Bryan Intihar, Summer Game Fest etkinliğinde yaptığı açıklamada, oyuncuların 20 Ekim’den itibaren Peter Parker veya Miles Morales olarak Kraven the Hunter ve Venom’u alt etmek için mücadele verebileceğini belirtti.

Oyuncuların merakla beklediği oyun, Kraven the Hunter ve Venom’un New York’ta Peter Parker ve Miles Morales’i alt etmek için nasıl bir plan yaptığını anlatıyor. Oyunun kötü adamlarından biri olan Kraven the Hunter hakkında daha fazla detay veren Intihar, Kraven’in süper güçlere veya büyü yapabilme yeteneğine sahip olmadığını ama yaptığı işte en iyi olduğunu dile getirdi. Kraven’in New York’a “en büyük avı” için geldiğini belirten oyun direktörü, bu karakterin sadece Peter Parker ve Miles Morales’i değil, başka şeylerin peşinde olduğunu da ima etti.

Bunun yanı sıra, oyunun içindeki karakterlerle ilgili detaylar da açığa çıktı. Intihar, Venom içindeki karakterin Eddie Brock olmadığını dile getirdi. Oyunun yayınlanmasıyla birlikte bu karakterin kim olduğunu görmek mümkün olacak.

Oyunseverlerin heyecanla beklediği Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de oyuncularla buluşacak. Kraven the Hunter ve Venom’u alt etmek için Peter Parker veya Miles Morales’i seçip New York sokaklarında mücadele etme şansı sunacak olan oyun, Marvel hayranlarının ilgisini bir kez daha çekecek gibi görünüyor.

Marvel hayranların, Spider-Man’i yakından takip ediyor. Marvel’s Spider-Man 2’nin 20 Ekim’de oyuncularla buluşacak olması hayranlar için büyük bir heyecan kaynağı. Heyecanla beklenen oyun, Kraven the Hunter ve Venom’u alt etmek için Peter Parker veya Miles Morales olarak seçip mücadele etmemize imkan sağlayacak. Oyunun içindeki detaylar da oldukça merak uyandırıcı. Eddie Brock yerine Venom içinde farklı bir karakterin bulunması, oyunun konusunda farklı boyutlar getirecek. Bu heyecan uyandırıcı oyun, Marvel hayranlarının ilgisini bir kez daha toplayacak gibi duruyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal