Mehmet Uygar Aksu kimdir, Mehmet Uygar Aksu kaç yaşında?

Mehmet Uygar Aksu kimdir, Mehmet Uygar Aksu kaç yaşında?

ABONE OL
30 Nisan 2023, 19:01:39

Mehmet Uygar Aksu, Türk YouTube fenomeni ve sosyal medya kişiliğidir. Kendine özgü tarzı ve esprileri ile milyonlarca takipçisi bulunan Aksu, YouTube’da özellikle “Yiğit’in Dünyası” adlı kanalıyla tanınmaktadır. 1992 doğumlu olan Mehmet Uygar Aksu, şu an 29 yaşındadır.

Mehmet Uygar Aksu hakkında merak edilen her şey için Technodoc.com.tr’da doğru yerdesiniz. Kimdir Mehmet Uygar Aksu, Mehmet Uygar Aksu’nun yaşadığı yer, Mehmet Uygar Aksu’nun Facebook hesabı, Instagram hesabı nedir? Tüm bu soruların cevabı Mehmet Uygar Aksu biyografi sayfamızda. Mehmet Uygar Aksu kimdir? Detaylar aşağıda..

Mehmet Uygar Aksu Kimdir – Mehmet Uygar Aksu Biyografi

1994 yılında Kastamonu’da doğan Mehmet Uygar Aksu, ilkokul ve lise eğitimini de yine Kastamonu’da tamamlamıştır. Endüstri Meslek Lisesi ve Anadolu Teknik Lisesi’nde eğitim görmüştür ve makine ressamlığı okumuştur.

Mehmet Uygar Aksu, Omegle adlı sitede çektiği videolarla ün kazanmıştır. Kendisini Kastamonu ağzı ve V For Vendetta maske ile tanıtmaktadır. Instagram hesabında ise yaklaşık 447.000 takipçisi bulunmaktadır. Mizah dolu videolarıyla birçok kişiyi güldürmektedir.

Biyografi bilgileri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal