Meta Facebook’taki “istek” sorununu çözdü

Meta Facebook’taki “istek” sorununu çözdü

ABONE OL
15 Mayıs 2023, 22:09:42

Meta Facebook’un Apple Watch Uygulaması Sonlandırılıyor
Meta Facebook, Apple Watch uygulamasını sonlandırmaya karar verdiğini duyurdu. Bu kararın ardında, uygulamanın kullanımının çok düşük olması yatıyor. Meta Facebook, uygulamanın 1 Mayıs 2022 tarihinde artık kullanılamayacağını belirtti.

Facebook’un profil ziyaretleri sırasında arkadaşlık isteği göndermesine ilişkin yaşanan sorun, şirket tarafından çözüme kavuşturulmuş durumda. Son uygulama güncellemesi ile birlikte düzeltilen hata nedeniyle artık yanlışlıkla arkadaşlık isteği gönderilmesinin önüne geçilecek. Facebook tarafından yapılan açıklamada, sorun nedeniyle kullanıcılardan özür dilendiği belirtildi.

Facebook’un işten çıkarmaları ise devam ediyor. Şirket, 2023’ün sonuna kadar 23 bin çalışanını işten çıkarmayı planlıyor. Bu çerçevede, Meta Facebook ve diğer organizasyonlarında 10 bin kişiyi daha işten çıkarmaya hazırlanıyor.

Meta Facebook’un Apple Watch uygulamasını sonlandırarak, düşük kullanım oranı nedeniyle Apple Watch kullanıcılarını etkilemeyecek bir karar almış oldu. Sorunlu arkadaşlık isteği gönderme durumu ise son güncelleme ile birlikte çözülmüş durumda. Ancak Facebook’un işten çıkarmaları devam ediyor ve henüz sonuna gelinmedi. Bu gelişmelerin yakın takibe alınması ve şirketin uygulayacağı stratejilerin belirlenmesi gerekiyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal