MHRS Randevu Al [MOBİL] Randevu Hattı

MHRS Randevu Al [MOBİL] Randevu Hattı

ABONE OL
25 Nisan 2023, 13:37:01

MHRS Randevu Al mobil uygulaması ile randevularınızı kolaylıkla alın! MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) sistemi üzerinden, seçtiğiniz sağlık kuruluşlarından doktor ve uzman kadrosuna kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca MHRS Randevu Hattı üzerinden de randevu alabilmeniz mümkün. Sağlık hizmetlerine ulaşmanın en hızlı ve kolay yolu için MHRS Randevu Al mobil uygulamasını indirin!

Çağımızın önde gelen teknolojisinde, işlemlerinizi artık çok daha kolay yöntemler ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan birisi olan MHRS, vatandaşlara randevu alma konusunda önemli kolaylıklar sağlamaktadır. MHRS randevu almak için yapmanız gereken tek şey, bir tıkla Merkezi Hekim Randevu Sistemi web sitesine girip randevunuzu almak olacaktır.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi hastane randevusu almasına olanak sağlamakla beraber, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ve ağız/diş sağlığı merkezleri ve aile hekimlerine Alo182 çağrı merkezi üzerinden, web sayfalarından veya MHRS mobil uygulaması ile istedikleri hastane ve hekimden randevu alınabilmektedir.

Vatandaşlar artık daha rahat sağlık hizmeti alabilmektedir. Diğer yandan MHRS kamu hastanelerinde ve bağlı sağlık kurumlarında kompleks halde uygulanan randevu sistemlerini merkezileştirmiştir. Özetle, internet veya Alo 182’yi arayarak hastane randevusu almak mümkündür. Tabii ki bunları nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız, MHRS hastane randevusu nasıl alınır? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

MHRS Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

MHRS randevu alma noktasında pek çok yöntem vardır. MHRS web sitesi https://www.hastanerandevu.gov.tr/, ALO 182 çağrı merkezi, https://www.mhrs.gov.tr ve MHRS mobil uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Randevu al işlemini için kaydınız yoksa;

1- İlk olarak bu kısma tıklayın üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıklayın.
2- Daha sonra ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayın ve üyelik işlemini gerçekleştirin.
3- Son olarak istediğiniz hastane ve doktoru seçin ve randevunuzu alın.

Randevu al işlemini için kaydınız varsa;

1- İlk olarak bu kısma tıklayın ve TC kimlik numaranızı girin.
2- Daha sonra şifrenizi girin.
3- Son olarak hastane ve doktorunuzu seçin ve randevu oluşturun.

MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu alabilirsiniz. Vatandaşlara her açıdan kolaylık sağlayan işlemde mobil üzerinden de randevu alınabilmektedir.

E-Devlet’ten Hastane Randevusu Alma

Bir diğer randevu alma işlemi ise e-Devlet üzerinden hesabınıza giriş yaparak hastaneden randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkte tıklayarak e-Devlet’e giriş yaptıktan sonra “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” bölümünden randevu oluşturabilirsiniz.

Son olarak, webhakim.com olarak sizlerle detaylı şekilde paylaştık. Sormak istediğiniz bir konu olursa yorumlardan bize yazabilirsiniz. Technodoc.com.tr olarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal