Microsoft eylül ayında özel bir Surface etkinliği düzenleyecek

Microsoft eylül ayında özel bir Surface etkinliği düzenleyecek

ABONE OL
19 Ağustos 2023, 02:55:53

Microsoft 21 Eylül 2023 tarihinde New York’ta “özel etkinlik” adı altında bir organizasyon düzenleyecek. Bu etkinlikte daha önce duyurulmamış yeni ürünler tanıtılacak. Özellikle Surface serisine ait yeni donanımların görücüye çıkması bekleniyor. Şirketin Surface Go 4, Surface Laptop Studio 2 ve Surface Laptop Go 3 üzerinde çalıştığı söylentiler arasında yer alıyor.

Bu etkinlikle birlikte güncellenen Surface Laptop Studio 2’nin daha güçlü bir GPU ve gelişmiş port seçimiyle birlikte Intel’in en son işlemcilerini kullanacağı iddia ediliyor. Yine söylentilere göre ARM işlemciye sahip olan Surface Go 4’ün Intel işlemciye geçiş yapması ertelenmiş durumda. Surface Go 3’ün ise Intel’in 12. nesil işlemcilerini ve gelişmiş temel düzey bir yapılandırmayı içereceği söyleniyor.

Microsoft’un bu “özel etkinliği”, geçtiğimiz dönemde donanım portföyünü değiştirmesi ve bazı işten çıkarmalar yapmasıyla birlikte düzenlediği ilk etkinlik olacak. Şirket, artık Microsoft markalı fare, klavye ve web kameraları sunmadan önce Surface markasına odaklanıyor. Bu yıl tanıtılacak olan etkinlikte özellikle yeni Surface markalı aksesuarların görülmesi bekleniyor.

Etkinlik ayrıca Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesinin detaylarını da içerebilir. Microsoft, Eylül ayında RAR ve 7-Zip dosya desteği, yeni ayarlar anasayfası, daha iyi bir ses karıştırıcı ve Windows Copilot’a erken erişimi sağlayacak olan güncellemeyi yayınlayacağını daha önce duyurmuştu.

Bu özel etkinliğin teknoloji dünyası için oldukça heyecan verici olması bekleniyor. Microsoft’un yeni donanımlar ve güncellemelerle ilgili duyurularıyla birlikte teknoloji meraklılarının gözleri 21 Eylül tarihinde New York’ta gerçekleşecek olan etkinliğe çevrilecek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal