Microsoft markalı Mouse ve klavyeler için yolun sonu göründü

Microsoft markalı Mouse ve klavyeler için yolun sonu göründü

ABONE OL
29 Nisan 2023, 17:11:19

Microsoft Artık Surface Markalı Ürünlere Odaklanıyor

Yazılım dünyasının önde gelen şirketlerinden Microsoft, bilgisayar aksesuarları üretiminde değişikliğe gidiyor. Şirketin ürettiği klavye, fare ve web kamerası gibi cihazlar artık Microsoft markası altında üretilmeyecek. Microsoft, artık Surface markası altında PC aksesuarları üretimi yapacak.

Microsoft Üst Düzey İletişim Yöneticisi Dan Laycock, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, mevcut Microsoft markalı PC aksesuarlarının stokları tükenene kadar piyasada olmaya devam edeceğini belirtti. Ancak yeni ürünler artık Surface markası altında üretilecek.

Microsoft, yıllar boyunca klavye, fare ve web kamerası gibi bilgisayar aksesuarları konusunda öncü olarak biliniyordu. Ancak artık şirket, Surface markası altında üretim yaparak, bu alandaki ürünlerini daha da geliştirmeyi hedefliyor.

Önceden Microsoft markası altında üretilen klavyeler, fareler ve web kameralarının yüksek kaliteli olduğu biliniyordu. Ancak artık bu ürünlerin yerini Surface markası altında üretilecek aksesuarlar alacak. Microsoft, yine de stokları tükenmeyen ürünlerini satacak ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak.

Microsoft ilk Mouse ürününü 40 yıl önce piyasaya sürmüştü ve bu alanda öncü olarak kabul ediliyordu. Ancak şimdi, Surface markası altında üretilecek aksesuarlarla birlikte, Microsoft bu alandaki liderliğini sürdürmeye kararlı görünüyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal