Microsoft Teams Snapchat filtreleri sunuyor

Microsoft Teams Snapchat filtreleri sunuyor

ABONE OL
11 Nisan 2023, 09:25:40

Microsoft Teams kullanıcılarına renkli ve eğlenceli görüntülü görüşme deneyimi sunmak için Snapchat filtrelerini hizmetine eklemeye başladı. Microsoft ve Snap iş birliği sayesinde Teams kullanıcıları, görüntülü görüşmelerinde arka planlara farklı tasarımlar ekleyebilecekleri ve kendilerini bir çizgi film karakteri olarak göstermelerine izin verecekleri 26 popüler Lens seçeneği arasından seçim yapabilirler.

Soft ve arkadaş canlısı bir ortamda kullanılmaları için tasarlanan bu filtreler, ciddi toplantılar için uygun olmayabilir, bu yüzden kullanıcıların filtreleri kapatmaları tavsiye edilir. Teams kullanıcıları, Lens kullanımını Video Efektleri seçeneği üzerinden aktifleştirerek filtrelerin tadını çıkarabilirler. Filtre kütüphanesi düzenli olarak yenilecektir, bu da kullanıcılara farklı seçenekler sunacaktır.

Microsoft Teams Snapchat filtreleri, Microsoft ve Snap iş birliğinin nihai ürünü değildir. Snap’in Kamera Kiti sayesinde Lens teknolojisinin Teams’e entegre edilmesi mümkün hale gelen Teams, daha önce Snap’in AR özelliklerini taşıyan Flip video öğrenme platformuna yerleştirmek için bu kiti kullanmıştı. Flip’te eğitimciler, öğrencilerin çeşitli konu başlıkları üzerinden birbirleriyle fikir tartışmasına olanak tanıyan bir platformdur. Entegrasyondan sonra, Flip’in video paylaşma platformu% 60 oranında arttı.

Teams kullanıcılarına renkli filtreler getirmenin yanı sıra, Snap Camera masaüstü uygulaması aracılığıyla üçüncü taraf uygulamalarda filtreleri kullanabilirlerdi. Ancak bu uygulama bu yılın başlarında kapatılmıştı. Microsoft Teams Snapchat entegrasyonu, kullanıcıların yeniden eğlenceli ve renkli görüntülü görüşme deneyimleri yaşamalarını sağlayacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal