Minecraft Chromebook versiyonu dağıtıma çıktı

Minecraft Chromebook versiyonu dağıtıma çıktı

ABONE OL
08 Haziran 2023, 11:32:15

Chromebook Kullanıcılarına Minecraft Müjdesi!

Google, Minecraft: Bedrock Edition’ın tam sürümünün artık Chromebook’ta oynanabileceğini duyurdu. Minecraft Chromebook versiyonunun erken erişim sürümü Mart ayında yayınlanmıştı ve şimdi ise resmi olarak indirilebilir durumda. Bu sayede oyuna daha fazla Chromebook kullanıcısı erişebilecek. Ayrıca, çapraz platform desteği sayesinde başka platformları kullanan kişilerle de oyun oynanabilecek.

Minecraft Chromebook versiyonu, yeni “Trails and Tales” güncellemesini de barındırıyor. Bu güncelleme, oyuna deve sürme ve kiraz bahçesi biyomu yetiştirme gibi özellikler ekliyor.

Xbox Cloud Gaming aracılığıyla Game Pass Ultimate aboneleri de Minecraft Chromebook versiyonuna erişebilecekler. Google’dan verilen bilgiye göre, oyun son üç yılda piyasaya çıkan tüm Chromebook modellerinde oynanabilecek.

Minecraft Chromebook versiyonu Play Store üzerinden 19.99 dolar karşılığında satın alınabiliyor. Ayrıca, daha önceden Android versiyonunu satın alanlar 13 dolar karşılığında Chromebook versiyonunu da satın alabilirler.

Minecraft hayranları artık Chromebook’larında da bu eğlenceli oyuna kolayca erişebilecekler. Bu güncellemeyle birlikte, Minecraft’ın Chromebook kullanıcıları arasında daha da popüler hale gelmesi bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal