Mithrain kimdir, Mithrain kaç yaşında?

Mithrain kimdir, Mithrain kaç yaşında?

ABONE OL
30 Nisan 2023, 11:12:29

Mithrain, Türkiye’de faaliyet gösteren ünlü bir Twitch yayıncısıdır. Gerçek adı Muhammet Emin Aydın olan Mithrain, 25 yaşındadır. Kendine özgü oyun tarzı ve eğlenceli kişiliği ile geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. Mithrain’in yayınları sırasında genellikle League of Legends, CS:GO gibi popüler oyunları oynadığı görülmektedir. Ayrıca ünlü espor takımlarından biri olan Dark Passage’in eski oyuncusu olan Mithrain, aynı zamanda birçok turnuvaya da katılmıştır.

Mithrain kimdir, biyografi bölümünde Mithrain biyografi sayfası ile karşınızdayız. Mithrain kaç yaşında?, Mithrain memleketi neresi, Mithrain facebook, Mithrain nereli, Mithrain instagram, Mithrain ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Mithrain kimdir? başlığımızın detayları..

Mithrain Kimdir – Mithrain Biyografi

Mithrain Türkiye’nin en başarılı Twitch yayıncıları arasında yer alan Cem Karakoç’un takma adıdır. 1992 yılında İstanbul’da doğan genç yayıncı, yerli ve yabancı pek çok oyuna hakimdir. Kendisi, özellikle Battle Royale türü oyunlarda oldukça üst düzey bir performans sergilemektedir. Mithrain, Anadolu Teknik Lisesi’nde veritabanı programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Hatta bazı kaynaklara göre Beykent Üniversitesi Programcılık bölümünden de mezun olduğu söylenmektedir.

Mithrain’un Eşi Kimdir?

Mithrain’un evli olduğuna dair bilgi bulunmamaktadır.

Mithrain’un Yaşı Kaç?

Mithrain’un doğum tarihi 1992 yılıdır. Dolayısıyla, güncel yaşını hesapladığımızda 29 yaşında olduğunu söyleyebiliriz.

Mithrain’un Memleketi Neresi?

Mithrain, İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Dolayısıyla memleketi İstanbul’dur.

Mithrain’un Instagram Hesabı Nedir?

Mithrain’un Instagram hesabı https://www.instagram.com/mithrain/ adresinden takip edilebilir.

Mithrain’un Nereli?

Mithrain, doğum yeri olan İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin tamamında oldukça popülerdir. Dolayısıyla, Mithrain’in nereli olduğu sorusuna Türkiye cevabını verebiliriz.

Mithrain, Twitch platformunda yaptığı yayınlar ile ün kazanmıştır. Özellikle PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) oyunu ile yaptığı yayınlar, takipçi sayısını arttırmıştır. Ayrıca Mithrain, GLL aracılığıyla düzenlenen Nations Royale turnuvası’na katılmış ve takımını finale taşıyan isim olmuştur. Finalde Kıbrıs Rum Kesimi ve Yunanistan ile karşılaşan takımı, turnuvayı kazanmayı başarmıştır.

2019 yılı itibariyle Twitch’te 800 bin civarında takipçiye sahip olan Mithrain, izlenme sayısı bakımından da 44 milyondan fazla sayıda görüntülenmiştir. Mithrain ile ilgili tüm bu bilgiler, meraklikadinlar.com okuyucuları için derlenmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal