Monster Notebook dünyaya açılmaya devam ediyor

Monster Notebook dünyaya açılmaya devam ediyor

ABONE OL
15 Haziran 2023, 12:00:37

Monster Notebook: Yeni Nesil Oyuncu Bilgisayarları ile Küresel Arenada Yükseliyor

Monster Notebook, Türkiye’nin önde gelen oyun bilgisayarı markalarından biri olarak bilinmektedir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını ve taleplerini dikkate alarak geliştirdiği ürünlerini en son teknolojik donanımlarla birleştirerek inovasyonlara erişimi kolaylaştıran bir markadır. Aynı zamanda, ileri teknolojiyi kullanan oyuncuların oyun performansını küresel standartlarla yarışabilir hale getirmeyi hedeflemektedir. Monster Notebook, Türkiye’deki mağazalarının yanı sıra çevrimiçi satış ve teknik destek kanallarıyla da tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Küçük bir dükkanla başlayan macerasını İstanbul Kadıköy’den Kıbrıs’taki mağazasına, Dubai’deki operasyonlarıyla Suudi Arabistan, Kuveyt ve Mısır gibi ülkelere kadar genişletmiştir. Ayrıca, Avrupa’daki operasyonlarını Berlin’deki merkez mağazasından yönetmektedir.

Monster Notebook, küreselleşme stratejisine odaklanarak Avrupa ve Birleşik Krallık’ta büyümeye yönelik çalışmalara başlamıştır. Yüksek performanslı donanım konfigürasyonlarını müşteri memnuniyeti prensibiyle global kullanıcılara sunan Monster Notebook, aynı zamanda Amerika pazarına giriş yapma hedefiyle yolculuğuna devam etmektedir.

Monster Notebook, sadece oyunculara yönelik yüksek performanslı bilgisayarlar sunmakla kalmaz, aynı zamanda üretkenlik odaklı ekipmanlar da üretmektedir. Oyun dünyasına yeni adım atan oyuncuların, orta ve ileri düzeydeki oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan Abra, Tulpar ve Semruk bilgisayar serileriyle oyun dünyasına yeni bir soluk getirmektedir. Aynı şekilde, Markut ve Huma serileriyle içerik üretimi, yazılım ve tasarım gibi iş alanlarında çalışan profesyonellerin beklentilerini karşılamaktadır. Bunun yanı sıra, oyuncular ve profesyoneller için klavye, mouse, kulaklık, monitör gibi aksesuarlarla birlikte oyuncu koltuğu, mousepad, soğutucu ve kulaklık standı gibi çevre birimlerini de sunmaktadır. Böylece Monster Notebook, oyun dünyasındaki varlığını geniş bir ekosistemle pekiştirerek kullanıcıların hızla değişen beklentilerini karşılamaktadır.

Monster Notebook, küresel iş birliklerini genişletmeyi hedeflemektedir. Şirketin ticari genel müdür yardımcısı Koray Yıldız, markanın küresel yolculuğunu güçlü ve sağlam temellere oturtmak için yatırımlar ve iş ortaklıkları yapmanın önemini vurgulamaktadır. Monster Notebook’un Global Pazarlama Direktörü Birol Sülük ise özellikle Semruk ve Tulpar ürün segmentlerine odaklanarak markanın gücünü artırmayı hedeflediklerini belirtmektedir. Ayrıca, Monster Notebook’un bilgisayar kullanımına ihtiyaç duyan geniş bir kullanıcı kitlesine de ulaşmayı hedeflediğini ve marka bilinirliğini artırmak için agresif çalışmalara ağırlık vereceğini ifade etmektedir. Monster Notebook, gelecekte yapacağı yatırımlar ve iş birlikleriyle adından daha da fazla söz ettirecek ve kullanıcıların kalbinde yer edinecektir.

Kaynak: (https://www.teknoblog.com/monster-notebook-yeni-urunlerini-tanitti/)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal