Mortal Kombat 1 Piyasaya Sürülüyor!

Mortal Kombat 1 Piyasaya Sürülüyor!

ABONE OL
11 Mayıs 2023, 22:54:42

Mortal Kombat Serisinin İlk Oyunu Olan Mortal Kombat 1, Yenilenmiş Versiyonuyla Yeniden Karşımızda!

Dövüş oyunu serileri arasında çığır açan Mortal Kombat serisinin ilk oyunu olan Mortal Kombat 1, yenilenmiş versiyonuyla bir kez daha piyasaya sürülüyor. Orijinal oyununun ardından 28 yıl sonra tekrar hayat bulacak olan Mortal Kombat 1, oyunseverler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

Yeni Mortal Kombat Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

NetherRealms tarafından geliştirilen yenilenmiş Mortal Kombat 1, Xbox Series X/S, PS5, Nintendo Switch ve PC platformları için çıkış yapacak. Yeni Mortal Kombat oyunu hakkında gelen bilgilere göre, oyunun adı Mortal Kombat 12 adına sahip olması bekleniyordu fakat gelişmeler farklı bir ad ile çıkacağını gösteriyor.

Mortal Kombat 1 Fiyatları ve Versiyonları

Mortal Kombat 1, çeşitli isimler ve versiyonlara ayrılacak olan oyunun fiyatları sürüme göre değişkenlik gösterecek. Standart sürümü için PS5 ve Xbox Series X/S kullanıcıları 70 dolara, Nintendo Switch kullanıcıları ise 60 dolara satın alabilecekler. Premium versiyonunu tercih edenler ise PS5 ve Xbox Series X|S için 110 dolar ödeyecekler. En eksiksiz versiyonu olan Kollector’s Edition ise 250 dolara satılacak.

Sonuç Olarak

Yenilenmiş Mortal Kombat 1, daha önceki sürümleriyle heyecan dolu bir dövüş deneyimi sunmaya devam ediyor. Mortal Kombat severlerin büyük bir ilgiyle beklediği bu oyun, yeni nesil konsol ve PC’lerde muhteşem bir grafik ve ses kalitesiyle piyasaya sürülüyor. Eğer siz de efsanevi dövüş oyunu serisinde yerinizi almak istiyorsanız, Mortal Kombat 1’i mutlaka denemelisiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal