Mortal Kombat 1’in yeni karakterleri belli oldu

Mortal Kombat 1’in yeni karakterleri belli oldu

ABONE OL
24 Temmuz 2023, 18:45:36

Mortal Kombat 1 İçin Yeni Karakterler Duyuruldu

Sonbaharda yayınlanacak olan Mortal Kombat 1 oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Oyunun yapımcıları, oyuna ilk indirilebilir içerik paketiyle birlikte katılacak karakterler hakkında bilgi verdi. Ayrıca, oyuncuların başlangıçta kullanabileceği üç karakterin de duyurusunu yaptı. Yeni versiyonda, Mortal Kombat serisinin uzun soluklu karakterleri Baraka, Tanya ve Li Mei oyuncuların karşısına çıkacak.

Baraka, Mortal Kombat 11’de de yer alan bir karakterdir. Bu yeni oyunda oyuncuların sevilen karakteri olan Baraka’yı tekrar kontrol etme şansı yakalayacaklar. Tanya ise Mortal Kombat 10’da indirilebilir içerik paketiyle sunulan bir karakter olmuştu. Li Mei ise Mortal Kombat: Armageddon oyununda yer alırken, Mortal Kombat 10’da oynanamayan bir karakterdi. Yeniden başlatılan evrende, karakterlerin hikayelerinde bazı farklılıklar olduğunu da görmekteyiz.

Mortal Kombat serisinin yaratıcısı Ed Boon, karakterlerin yeniden tasarımıyla ilgili bazı detaylar paylaştı. Baraka ve Mileena’nın dişlerinin farklı göründüğünü belirten Boon, bu değişimin Tarkat isimli bir hastalıktan kaynaklandığını açıkladı. Ayrıca, Li Mei’nin artık Outworld’un bir polis memuru olduğunu ve Mileena’nın koruyucusu olarak görev yaptığını belirtti.

Mortal Kombat 1 için şimdiye kadar 15 adet oynanabilir karakter duyuruldu. Oyunseverlerin merakla beklediği bu karakterler arasında Li Mei önemli bir yere sahip. Li Mei karakterini daha önceki oyunlarda D’Vorah, Sindel ve Frost’u seslendiren ünlü aktris Kelly Hu seslendirecek. Baraka ve Tanya’nın seslendirmesiyle ilgili henüz bilgi verilmedi.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül tarihinden itibaren Xbox Series X ve S, PlayStation 5 ve PC platformlarında oynanabilecek. Oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği bu efsanevi dövüş oyununda, birbirinden güçlü ve özgün karakterlerle unutulmaz dövüş deneyimleri yaşama fırsatı yakalayacaklar. Sonbaharın gelmesiyle birlikte oyunun çıkışıyla birlikte daha fazla bilgi ve içerik de paylaşılması bekleniyor. Mortal Kombat 1, oyunculara tatmin edici bir dövüş deneyimini sunmak için heyecanla bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal