Netflix Black Mirror 6. Sezon fragmanı paylaştı

Netflix Black Mirror 6. Sezon fragmanı paylaştı

ABONE OL
28 Nisan 2023, 04:46:51

Netflix, Black Mirror serisinin 6. sezonu için heyecanla beklenen fragmanını paylaştı. Başrollerde Aaron Paul, Salma Hayek ve Kate Mara gibi yıldız isimlerin yer aldığı yeni sezon, Black Mirror’ın en tahmin edilemez sezonu olacağı iddiasıyla dikkat çekiyor. Charlie Brooker tarafından yaratılan dizi, her sezonunda izleyicileri şaşırtmayı başarmıştı, ancak bu sefer Brooker, kendi temel varsayımlarını alt üst ederek hikayelerini genişletmeyi planlıyor.

Netflix Black Mirror’ın yeni sezonu hakkında tam olarak kaç bölümden oluşacağına dair bilgi vermezken, bölüm sayısı beşinci sezondaki üç bölümden fazla olacağı söyleniyor. Yeni sezonun oyuncu kadrosu oldukça zengin ve birçok ünlü ismi barındırıyor.

Black Mirror, teknolojinin insan hayatına olan etkilerini konu alan bir dizi olmasının yanı sıra, hikayelerinde yaratıcılık ve sürpriz ögeleriyle de öne çıkıyor. Yeni sezonda, beklenmedik olaylar ve tonlarca çılgın dalgalanma izleyicileri bekliyor. Heyecanla beklenen yeni sezonun, haziran ayında yayınlanması planlanıyor.

Türkçe:

Netflix, Black Mirror dizisinin 6. sezonu için merakla beklenen fragmanını yayınladı. Yeni sezonda Aaron Paul, Salma Hayek ve Kate Mara gibi yıldız isimler yer alırken, Black Mirror’ın en tahmin edilemez sezonu olacağı iddia ediliyor. Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, hikayelerini genişletmek için kendi temel varsayımlarını alt üst ediyor. Bölüm sayısı hakkında henüz net bir bilgi yok ancak beşinci sezondaki üç bölümden fazla olacağı söyleniyor. Yeni sezon, teknolojinin insan hayatına olan etkilerini mercek altına alacak. Heyecanla beklenen yeni sezonun yayın tarihi haziran ayında olacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal