Netflix Black Mirror’ın yeni sezonuna hazır

Netflix Black Mirror’ın yeni sezonuna hazır

ABONE OL
05 Haziran 2023, 06:30:07

Netflix Black Mirror’ın 6. Sezonu Haziran Ayında Başlıyor!

Netflix, Black Mirror’ın yeni sezonunun fragmanını yayınladı ve tüm dünyada Haziran 2023’te izleyicilerle buluşacağını açıkladı. Black Mirror’ın en sürprizli, en sınıflandırılamaz ve en beklenmedik sezonu olduğunu iddia eden Netflix, bu sezon Beş bölüm yayınlayacak. En son resmi fragmanı yakın zamanda yayınladı ve izleyicileri büyüleyen bir dizi fragmanla Black Mirror, karanlık, yaratıcı ve sıradışı yapısıyla ödüllendirilerini kazanmaya devam ediyor.

Netflix, Black Mirror’ın yeni sezonunda birçok ünlü ismi ağırlayacak. Bu sezonun oyuncu kadrosu oldukça zengin: Aaron Paul, Michael Cera, Salma Hayek Pinault, Kate Mara, Josh Hartnett, Audrey Thornton, John Hannah, Zazie Beetz, Rob Delaney vb.

Netflix, Black Mirror’ın yeni sezonun bölümlerini de resmen açıkladı. İşte Black Mirror’ın 6. sezonunda izleyicileri bekleyen bölümler:

– Joan İğrenç Biri
– Loch Henry
– Beyond The Sea
– Mazey Day
– Şeytan 79

Netflix’in açıklamasına göre, Joan İğrenç Biri adlı bölümde sıradan bir kadın, hayatının global bir dijital platform tarafından prestijli bir drama dizisine uyarlandığını öğrenince neye uğradığını şaşırır. Loch Henry adlı bölümde ise genç bir çift, doğa belgeseli çekmek için durgun bir İskoç kasabasına gider ancak tarihin şok edici olaylarına yer veren bir yerel hikayenin cazibesine kapılır.

Beyond The Sea adlı bölümde, alternatif bir dünyada, 1969 yılında, yüksek teknoloji gerektiren riskli bir görev üstlenmiş iki adam akıl almaz bir trajedinin sonuçlarıyla mücadele eder. Mazey Day adlı bölümde, sorunlu bir genç yıldız, dahil olduğu vur kaç olayının sonuçlarıyla uğraşırken paparazziler tarafından takip edilir. Son bölüm Şeytan 79’da ise 1979 yılında Kuzey İngiltere’de silik bir satış danışmanı bir felaketi önlemek için korkunç şeyler yapması gerektiğine ikna edilir.

Black Mirror’ın hayranları, bu kaliteli ve ilginç senaryolarla dolu yapımdan oldukça heyecanlılar. Netflix’in her bölümüyle tüm beklentileri karşılayabilen dizi, 6. sezonunda da aynı standartları koruyacak gibi görünüyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments