Netflix Kötü Adamın 10 Günü fragmanını paylaştı

Netflix Kötü Adamın 10 Günü fragmanını paylaştı

ABONE OL
12 Ağustos 2023, 14:51:13

Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan üçlemenin ilk filmi olan “İyi Adamın 10 Günü”nün devamı niteliğindeki “Kötü Adamın 10 Günü” filmi için heyecan dorukta. Netflix, filmi tanıtmak amacıyla fragmanı yayınladı. Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar otururken, yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor. İkinci film, 18 Ağustos’ta Netflix platformunda yayınlanacak.

Kötü Adamın 10 Günü filminde, başarılı oyuncular İlayda Alişan, Şenay Gürler, Esra Ronabar, İlayda Akdoğan, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik gibi isimler yer alıyor. Ayrıca, filmin kadrosuna Nur Sürer, Mahir Günşiray, Hazal Subaşı ve Hazal Filiz Küçükköse da katılıyor.

Film, Sadık adlı karakterin hayatta kaybettiği her şeyden sonra kötü bir adam olmaya karar vermesini konu alıyor. Sadık, tuhaf bir cinayeti çözmeye çalışırken kendisini köşkte bulur. Mafya adamları ve sadist katillerin tehlikeli dünyasına adım atan Sadık, daha da tehlikeli tuzaklarla karşılaşır. Heyecan, aksiyon ve gerilimin dozu her geçen dakika artan film, tüm dünyada 18 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak. Üçlemenin tamamı, “Meraklı Adamın 10 Günü” adlı film ile tamamlanacak.

Netflix’in “Kötü Adamın 10 Günü” filmiyle ilgili fragmanı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Netflix’in bu heyecan verici filmine dair daha fazla bilgiye ve detaylara ulaşmak için [Netflix’in Ağustos 2023 takvimine](https://www.teknoblog.com/netflix-agustos-2023-takvimi/) göz atabilirsiniz. Film, aynı tarihte tüm dünyada izleyicilerle buluşacak. Bu eşsiz aksiyon ve gerilim dolu deneyimi kaçırmamak için Netflix’i takipte kalın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal