Netflix Rebel Moon’dan ilk görselleri paylaştı

Netflix Rebel Moon’dan ilk görselleri paylaştı

ABONE OL
08 Haziran 2023, 05:26:54

Netflix, ünlü yönetmen Zack Snyder’in imzasını taşıyan Rebel Moon filminin ilk görsellerini paylaştı. Film, estansı ve fantastik bir bilim kurgu olayını anlatıyor. Başrolünü Sofia Boutella’nın üstlendiği filmin senaryosu Zack Snyder, Kurt Johnstad ve Shay Hatten imzası taşıyor. Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Doona Bae, Ray Fisher, Charlie Hunnam, Anthony Hopkins ve birçok diğer ünlü isim de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Rebel Moon’un hikayesi, galaksinin bir ucunda huzur içinde yaşayan bir koloninin, zorba bir gücün ordusunun tehdidiyle karşı karşıya kalması ve köylüler arasında yaşayan gizemli yabancı Kora’nın hayatta kalma mücadelesi etrafında şekilleniyor.

Rebel Moon’un yayın tarihi ise Netflix tarafından 22 Haziran olarak açıklandı. İçinde birçok ünlü ismin yer aldığı bu filmi merakla bekleyenler için, savaşın adaleti için mücadele eden kahramanların macerasını izleyebilecekleri bir fırsat sunuyor. Filmde farklı dünyalardan gelen, ama aynı kefaret ve intikam duygularını paylaşan yabancılar, isyancılar, köylüler ve savaş yetimlerinden oluşan bir ekip kurarak bir galaksinin kaderini karşı karşıya olan zorba güce karşı savunuyor. İzleyiciler, heyecan dolu bu mücadeleyi hayranlıkla izleyecekler.

Sizin de filmden beklentileriniz neler? Hangi karakterleri merakla bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal