Netflix’te yeni sekme ile içerik bulma kolaylaşıyor

Netflix’te yeni sekme ile içerik bulma kolaylaşıyor

ABONE OL
25 Temmuz 2023, 09:00:39

Netflix, kullanıcıların mobil uygulamalarında izlemek istediklerini daha kolay bulmalarını sağlamak için yeni bir sekme olan “Benim Netflix’im”i duyurdu. Şirketin blog yazısına göre bu sekme, iOS’ta pazartesi gününden itibaren kullanılabilir olacak ve ağustos başında Android’de kullanıma sunulacak.

“Benim Netflix’im” sekmesi, kullanıcının ilgi gösterdiği içerikleri öne çıkararak ne izleyeceğine karar vermesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bu sekme, indirilen, yakın zamanda izlenen, yarıda kalan, listeye eklenen ve beğenilen içerikleri gösterecek. Ayrıca izlenen fragmanları da içerecek.

Netflix, kullanıcılar daha fazla aksiyon-gerilim filmleri izledikçe veya sevilen dizileri beğendikçe “Benim Netflix’im” sekmesinde daha fazla içerik göreceğini belirtiyor. Bu yeni sekme, kullanıcılar için pratik bir araç olacak.

Başlangıçta sadece mobil uygulamalarda kullanılabilir olacak olan “Benim Netflix’im” sekmesinin ilerleyen zamanlarda web ve TV uygulamalarında da kullanıma sunulması planlanıyor. Ancak, kesin bir zaman çerçevesi henüz belirlenmemiş.

Netflix, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlayan bu yeni sekme ile kullanıcıların istedikleri içeriklere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamayı hedefliyor. Bu özellikle birlikte, kullanıcılar Netflix’te aradıklarını daha rahat bulabilecek ve izlemek istedikleri içeriklere daha hızlı erişebilecekler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal