Nicki Minaj Call of Duty’ye geliyor

Nicki Minaj Call of Duty’ye geliyor

ABONE OL
29 Temmuz 2023, 08:03:04

Nicki Minaj, Call of Duty’nin Beşinci Sezonunda Boy Gösterecek

Ünlü rapçi Nicki Minaj, Call of Duty’nin beşinci sezonunda oyuna ilk oynanabilir ünlü ve kadın “Operator” karakteri olarak katılıyor. Minaj, Call of Duty’nin “Hip Hop’un 50. Yıl Kutlaması” etkinliği kapsamında Snoop Dogg ve 21 Savage ile birlikte Warzone ve Modern Warfare 2’de yer alacak. Oyunda daha önce Lionel Messi, Kevin Durant ve Snoop Dogg gibi ünlü isimlerin oyuncuların karşısına çıktığını belirtmektedir.

Call of Duty’nin yayıncısı olan Activision, Nicki Minaj’ın “Call of Duty’nin kendi adını taşıyan ilk kadın Operatörü” olduğuna vurgu yapmaktadır. Minaj’ın oyuna katılımını duyururken, yeni şarkısı Red Ruby Da Sleeze’ye de gönderme yapmaktadır.

Ayrıca, Nicki Minaj Call of Duty’nin beşinci sezonunda kendi mağazasına da sahip olacak. Mağazada, pembe silah gibi çeşitli ürünler bulunabilecektir. Oyuna katılımının işareti, Squad Up adlı bir videoyla duyuruldu. Bukayo Saka, Lil Baby ve Pete Davidson gibi ünlü isimlerin oyuna ne zaman dahil olacağı ise henüz belirsizlik korumaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=GMNTkFv6iG8

Call of Duty Beşinci Sezonunda Yeniliklerle Geliyor

Beşinci sezon, Call of Duty’ye birçok yenilik getirecek. Yeni silahlar oyuna eklenecek ve çok oyunculu deneyim için hazırlanan Livestock ve Petrov Oil Rig haritaları oyuncuların beğenisine sunulacak. Ayrıca, Modern Warfare 3’ün ön izlemesi de beşinci sezon dahilinde yer alacak. Beşinci sezon, 2 Ağustos’ta Türkiye saatiyle 19.00’da tüm platformlarda başlayacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal