Nothing Phone 1 Türkiye’de satışa sunuldu

Nothing Phone 1 Türkiye’de satışa sunuldu

ABONE OL
02 Haziran 2023, 05:33:32

Nothing Phone 1 Türkiye’de Satışa Çıktı: Özellikleri, Fiyatı ve Daha Fazlası

Nothing markası, OnePlus’ın kurucusu Carl Pei tarafından hayata geçirilen bir marka olup, teknolojik ürünler üretmektedir. Marka, ilk telefonu olan Phone 1’i geçtiğimiz yıl temmuz ayında tanıtmıştı. Takipçisi olan Phone 2 de yakında resmiyet kazanacak. Türkiye içinse sevindirici bir haber geldi. Evofone, Nothing Phone 1’in Türkiye’de satışına başladığını açıkladı.

Nothing Phone 1 Şeffaf Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

Nothing Phone 1, şeffaf arka panel tasarımıyla dikkat çekmektedir. Telefonun yenileme hızı 120 Hz olan 6.55 inç büyüklüğünde OLED ekranı bulunmaktadır. Ekranın dokunuş örnekleme hızı ise 240 Hz’dir. Kutusundan Android 13 tabanlı Nothing OS 1.5 ile çıkan telefonun arka paneli, farklı ışık desenleri sayesinde kimin aradığını, uygulama bildirimlerini, şarj durumunu ve daha fazlasını kullanıcılara göstermektedir.

Nothing Phone 1’in Teknik Özellikleri

Qualcomm Snapdragon 778G+ işlemci ile çalışan Nothing Phone 1, 4500mAh kapasiteli pili sayesinde kullanıcısına ihtiyaç duyduğu enerjiyi doğrudan sağlamaktadır. Tam şarjla 18 saat pil ömrü vadeden telefonun pili, 30 dakikalık bir şarj işlemiyle yüzde 50 oranında dolmaktadır. Telefonun yanı sıra Nothing markasına ait Ear Stick kulaklığı ve orijinal aksesuarları da Türkiye’de kullanıcılarla buluşacak.

Nothing Phone 1 Dışındaki Diğer Nothing Ürünleri de Türkiye’de Satışa Sunulacak

Nothing Phone 1, bugün itibarıyla Vodafone’un Her Şey Yanımda platformunda ve mağazalarında satışa sunulmuştur. Telefonun fiyatı 14 bin 999 TL olarak belirlenirken, siyah ve beyaz renk seçenekleri de bulunmaktadır. Telefona özel olarak “Bugüne Özel” ibaresi yer alsa da, fiyatın değişiklik gösterebileceği de unutulmamalıdır. Telefon, 7 Haziran itibariyle Evofone’un internet sitesinde ve tüm yetkili çevrimiçi mağazalarda satışa çıkacak. Telefonu satın alanlar, şeffaf kılıf da armağan edilecektir. Nothing markasına ait diğer ürünlerin de Türkiye’de satışa sunulacağı belirtilmektedir.

Bu sevindirici haber sayesinde, Türkiye’deki teknoloji severler artık Nothing Phone 1’e kolayca sahip olabileceklerdir. Özellikle de şeffaf tasarımı, güçlü pil ömrü ve diğer teknik özellikleri ile birçok kullanıcının tercihleri arasında yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments