Nothing Phone (2) için kamera güncellemesi çıktı

Nothing Phone (2) için kamera güncellemesi çıktı

ABONE OL
06 Ağustos 2023, 10:52:48

Nothing Phone 2 İncelemesi: Yenilikçi Tasarımıyla Dikkat Çeken Bir Telefon

Nothing, telefon alanında farklı bir tasarım yapısıyla ön plana çıkan bir markadır. Geçtiğimiz haftalarda Nothing, uzun süre beklenen Nothing Phone 2 modelini piyasaya sürdü. Şimdi ise cihaza yönelik kamera güncellemesini sunuyor.

Nothing Phone 2, OS 2.0.2 güncellemesiyle birlikte birçok yeni özelliğe kavuştu. Bunlar arasında 50 MP modunda daha iyi fotoğraf netliği, video kayıtlarında daha iyi denge ve kontrast, düşük ışıkta geliştirilmiş fotoğraf kalitesi, daha iyi kontrast, iyileştirilmiş bokeh, optimize edilmiş portre modu ve daha hızlı HDR işleme hızı bulunuyor.

Nothing Phone 2’nin Yeni Özellikleri

Nothing Phone 2’nin güncellemesi, selfie kamerası için geliştirilmiş fotoğraf netliği, düşük ışıkta iyileştirilmiş kalite ve daha hızlı HDR işleme gibi özellikler sunmaktadır. Ayrıca, güncelleme paketiyle birlikte telefonun sıcaklık sınırına ulaştığında uygulamaların otomatik olarak kapatılması, pilin bitme görselinin telefon kapalıyken daha rafine hale getirilmesi ve Nothing ses ürünlerinin ses kontrolü için yeni simgelerin eklenmesi gibi yeni özellikler de sunuluyor.

Temmuz 2023 Güncellemesi

Güncelleme paketi, Temmuz 2023 güvenlik düzeltmelerini içermektedir. Ayrıca, dokunmatik ekranın daha hızlı yanıt verme hızıyla birlikte yeni dokunsal geri bildirim gücü fonksiyonunu da içermektedir. Bu güncellemeyi telefonunuza uygulayarak Nothing Phone 2’nin daha iyi bir deneyim sunmasını sağlayabilirsiniz.

Güncellemenin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için akıllı telefonunuzun Ayarlar > Sistem > Sistem Güncelleme bölümüne göz atabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal