Nothing Phone 2 temmuz ayında tanıtılacak

Nothing Phone 2 temmuz ayında tanıtılacak

ABONE OL
26 Mayıs 2023, 09:26:46

Nothing Phone 2: Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 İşlemciyle Bir Adım İleri

Carl Pei’nin kısa bir süre önce verdiği bilgilere göre, Nothing Phone 2 akıllı telefonu bu temmuz ayında piyasaya sürülecek. Telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci yer alacak. Bu işlemci tercihi, üstün performans sağlayacak olsa da; 2023 model amiral gemisi telefonların bir adım arkasına yerleştiriyor. Maliyet konusu etkili olmuş gibi görünüyor çünkü şirket, Snapdragon 8 Gen 2’nin ekstra maliyete değmeyeceğini düşünmüşe benziyor.

Nothing Phone 2’nin satış performansında fiyatın önemli bir rol oynayacağını tahmin etmek pek zor değil. Eğer fiyatı diğer amiral gemisi telefonlara çok yakın olursa, satış performansını olumsuz etkileyebilir. Şirketin, Phone 2’nin fiyatlandırmasını rakip telefonlardan daha uygun tutma konusunda nasıl bir strateji izleyeceği merak konusu.

Nothing’in daha önce paylaştığı görselde, telefonun arka panelinin sadece bir kısmı gösterilmişti. Fakat Temmuz ayında tanıtılacağı açıklanan Phone 2 için daha fazla bilgi ve görsel paylaşımı yapılması bekleniyor.

4700 mAh Pil Ömrüyle Daha Güçlü

Nothing Phone 2, şirketin önceki amiral gemisi telefonu Phone 1’den daha iyi bir pil ömrüne sahip olacak. Telefon, kullanıcılara ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlayacak olan 4700 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Bu, Phone 1’in 4500 mAh pilotünden daha büyük bir kapasite anlamına geliyor.

Sonuç olarak, Nothing Phone 2, Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ve 4700 mAh pil ömrü gibi özellikleriyle güçlü bir rakip olacak gibi görünüyor. Temmuz ayında resmiyet kazanacak olan Phone 2, uygun fiyatlandırması ve üstün performansı ile kullanıcıların dikkatini çekecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal