Ölüm Çiçeği Açtıran Woosa’nın Uyanışı Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi!

Ölüm Çiçeği Açtıran Woosa’nın Uyanışı Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi!

ABONE OL
31 Mayıs 2023, 13:46:56

Ölüm Çiçeği Açtıran Woosa karakteri Black Desert Türkiye&MENA oyuncuları için artık kullanılabilir! Bu heyecan verici karakter, güçlü saldırıları ve özel becerileri ile sizleri savaş alanında bir numaraya çıkaracak. Woosa, doğaüstü güçleriyle bilinir ve bu güçleri, düşmanlarına karşı kullanarak onları yenebilir. Black Desert Türkiye&MENA’nın sunmuş olduğu en yeni karakterlerden biri olan Woosa’ya şimdi sahip olmak için hemen oyuna girin ve maceraya başlayın!

Güney Kore’de Black Desert Oyuncuları Woosa Uyanışı’nı Kutluyor!

Black Desert Türkiye&MENA, Pearl Abyss’in Woosa Uyanışı’nın Türkiye lansmanını kutluyor. Woosa Uyanışı geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan “Geliştirici Yorumu” videosunda tanıtıldı. Bu video, Woosa’nın güçlü yeteneklerini ve savaş becerilerini küresel oyuncu topluluğuna sergiliyor. Woosa Uyanışını kutlamak için, “Garmoth’un Kalbi” dahil birçok değerli ödül sunan etkinlikler düzenlenecektir.

Woosa, öğrencisi Maegu ile karşı karşıya kalacak. Woodo Okulu ve Jwado Okulu arasındaki farklılık üzerine çıkan fikir ayrılıkları nedeniyle Maegu ile mücadele edecektir. Ancak Woosa’nın iç dünyasında bir şeyler hareketlendirilir, bir seviye atlar ve güçlü bir ruhla karşılaşır.

 

Woosa Uyanışı, Seocheon Çiçek Bahçesi’nden güç çeker, bu yer Kore mitolojisinde ölümden sonra gidenler için bir diyar olarak kabul edilir. Woosa, kitap olarak sunulan “Muska Kitabı” adlı bir kitabı kullanarak büyüler koleksiyonunu kullanır. Ruhsal çiçekler çağırarak düşmanlara yıkıcı saldırılar yapar.

Woosa, dört farklı yetenek üzerinde tam kontrol sahibidir:

  •       Çiçek Çağrısı – Akım: Geri Çekilin!: Hayat Çiçekleri tarafından emilen gücü düşmanlarının üzerine salmak için cehennemin kapılarını açar. Emilen güç toplanır ve yanlara doğru serbest bırakılır.
  •       Ayın Şarkısı: Ayın şarkısını yazar, bu şarkı daha sonra Muska Kitabı’na emilir ve bir saldırı olarak serbest bırakılır.
  •         Geçip Giden Ruh: Hayat Çiçeklerinin yardımıyla kirli ruhları temizlemek için bir büyü yapar.
  •         Ay Parlaklığı: Güneş kadar parlak bir ay yükselir ve Woosa’nın etrafında Hayat Çiçekleri açar, ardından hasar vermek için patlarlar.

Maegu’nun Uyanışı da Yakında!

Woosa Uyanışı’nı tamamlamayı başaran oyuncular Kara Kelebek Gizli Kitap’ını alabilirler ve Kara Ruh’a karşı mücadelede Kuvvetlenen Gücü Kullanma görevini kabul edebilirler. Bu görev 500 canavarı yenmekten geçmektedir. Görev tamamlandığında Eser Kutusu kazanabilirler ve içinde Garmoth’un Kalbi, Vell’in Konsantre Sihri, Yarık Kalıntısı, Boss Ekipmanları ve daha birçok ödül bulunmaktadır.

Buna ek olarak, Haziran ayında Woosa Uyanışı’nın kız kardeşi Maegu’nun Uyanışı da Black Desert Türkiye&MENA’da yayınlanacak. Oyuncular maceralarına ve mücadelelerine devam ederken, Woosa ve Maegu ile daha da güçlenecekler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments