OnePlus 11 için OxygenOS 13.1 sürümü yayınlandı

OnePlus 11 için OxygenOS 13.1 sürümü yayınlandı

ABONE OL
21 Mayıs 2023, 22:01:54

OnePlus 11, OxygenOS 13.1 Güncellemesiyle Yenilendi

OnePlus, telefon alanında popüler bir üretici olarak bilinmektedir. Bu sebeple düzenli olarak güncellemeler yayımlayan şirket, OxygenOS 13.1 sürümünü OnePlus 11 için yayımladı. Bu güncelleme ile birlikte telefonun Omoji işlevselliği ve kitaplığı genişletilirken, yeni bir TalkBack özelliği ve Zen Space uygulaması eklendi. Oyun Asistanına Şampiyona Modu ve müzik çalma kontrolü de eklenen güncelleme, Hindistan’da CPH2447_13.1.0.501(EX01) ürün yazılımı sürümüyle sınırlı olarak dağıtılmaya başlanmıştır.

OnePlus, daha önce OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 8T, OnePlus 9, OnePlus 9 Pro, OnePlus 9R, OnePlus 10 Pro ve OnePlus 10T gibi modeller için de OxygenOS 13.1 güncellemesini yayımlamıştı. OxygenOS 13.1 güncellemesi ile birlikte, Omoji işlevselliği ve kitaplığı dışında, yeni otomatik bağlantı özelliği, tablet ve bilgisayarlar arasında otomatik bağlantı sağlayabilen özellik, uygulamalardaki ve Fotoğraflardaki görüntüleri tanıyabilen ve bildirebilen yeni bir TalkBack özelliği de eklenmiştir.

Ayrıca, ana ekranda Deep Zen ve Light Zen öğeleri de bulunmaktadır. Bunlar, yeni bir yardımcı pencere öğesi ve hızlı öğreticilere sahiptir. Ayrıca, Game Assistant’a yeni özellikler dahil edilerek, sistem kararlılığı ve performansında da olumlu yönde etki sağlanmıştır.

Güncelleme şu anda sınırlı bir kullanıcı kitlesine sunulmaktadır, ancak birkaç gün içinde daha geniş bir dağıtım süreci başlayacaktır. Telefonunuzda güncelleme seçeneğini kontrol ederek, güncellemenin size geldiğinden emin olabilirsiniz. OnePlus, düzenli olarak güncelleme yayımlayarak, kullanıcıların cihazlarının performansını artırmaya ve yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal