Oppo Android 14 alacak 11 modeli doğruladı

Oppo Android 14 alacak 11 modeli doğruladı

ABONE OL
14 Haziran 2023, 05:37:56

Oppo, Android 14 güncellemesinin hangi modellerde mevcut olacağını açıkladı. Oppo’nun Benelüks ofisinin yaptığı açıklamada, Oppo A, Reno ve Find ailelerinden 11 modelin en son Android sürümüne sahip olacağı belirtiliyor.

Oppo A98, Oppo A78, Oppo A77, Oppo A57, Oppo Reno 8 Pro, Oppo Reno 8, Oppo Reno 8 T, Oppo Reno 7, Oppo Find X5, Oppo Find X5 Pro ve Oppo Find X3 Pro modelleri, Android 14 güncellemesini alacaklar.

Ancak, Oppo açıklamasında da belirtildiği gibi, Android 14 güncellemesi ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz bir bilgi verilmedi. Bununla birlikte, Oppo kullanıcıları güncellemenin birkaç ay içinde hazır olacağına dair umutlu olabilirler.

Android 14 güncellemesi, Google’ın son teknolojik yenilikleri barındırıyor ve birçok kullanıcı tarafından heyecanla bekleniyor. Özellikle, Android kullanıcıları, kullanım kolaylığı açısından önemli bir adım olan bu sürüme geçmek için sabırsızlanıyorlar.

Sonuç olarak, Oppo’nun Android 14 güncellemesi için hazırladığı bu liste, birçok kullanıcının hangi modellerin güncelleneceği konusunda net bir fikir sahibi olmasını sağlıyor. Ancak, yayın tarihine dair henüz bir bilgi olmadığı için kullanıcılar, güncelleme için sabırsızlıkla beklemek zorunda kalabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal