Oppo K11x tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı

Oppo K11x tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı

ABONE OL
23 Mayıs 2023, 10:34:36

Oppo K11x telefonu hakkında sızıntılar bir süredir internette dolaşıyordu. Firma tarafından yayınlanan yeni bir video ise telefonun özelliklerini doğruluyor. Bu videoda, telefonun yenileme hızı 120Hz olan bir ekranı ve ön kameranın bulunduğu yuvarlak bir deliği olduğu görülüyor. Arka tarafta ise büyük yuvarlak yer alıyor.

Telefonun kalbinde 6nm bir işlemci bulunuyor ve bu işlemciye 12GB kapasiteli bir RAM verilmiş. Ayrıca, 67W şarj desteği olan bir pil de telefonun enerji ihtiyacını sağlıyor. Özellikle bu pil özelliği ile çoğu kullanıcının dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Oppo K11x’ın parmak izi tarayıcısı telefonun kenarındaki güç butonuna entegre edilecek. İki renk seçeneğiyle satışa sunulacak olan telefonun resmi duyurusu 24 Mayıs’ta Çin’de yapılacak. 31 Mayıs’ta Çin’de satışa çıkacak olan telefonun, diğer ülkelerdeki kullanıcılarla ne zaman buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

Oppo K11x özellikleri açısından oldukça iddialı bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yüksek performanslı işlemcisi, hızlı şarj desteği ve büyük ekranıyla dikkat çekiyor. Şu anda Türkiye’deki tüketiciler tarafından merakla bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal