Oppo Reno 10 serisi 24 Mayıs’ta tanıtılacak

Oppo Reno 10 serisi 24 Mayıs’ta tanıtılacak

ABONE OL
17 Mayıs 2023, 12:38:39

Oppo Reno 10 Serisinin Tanıtım Tarihi Kesinleşti

Oppo, Reno 10 serisinin tanıtım tarihini duyurdu. Daha önce internete sızan reklamlar sayesinde görüldüğü üzere, telefonların tanıtımı 24 Mayıs’ta yapılacak. Ürün sayfalarının ve görsellerinin, Oppo’nun çevrimiçi mağazasında yer aldığı Reno 10 serisi, üç farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Oval kamera modülünde yer alan üç sensör, telefonlarda bulunacak özelliklerden sadece biri. Ayrıca, Reno 10 Pro+ tek modelde dört köşeli lense sahip olacak. Bu lenslerdeki prizma optik, 5x veya üzeri zum kapasitesini gösteriyor. Çıkartılan resmi görseller ve videolar, daha önce duyulan sızıntıları doğruluyor.

Hepsi aynı kavisli ekrana sahip olacak olan Reno 10 serisinin ekran büyüklüğü, 6.7 inç olarak tahmin ediliyor. Pro versiyonlarda ekran çözünürlüğünün 1080p üstünde olacağı beklense de, henüz bu konuda bir doğrulama yapılmadı.

Üyeleri aynı arka panel tasarımını paylaşacak olan Reno 10 serisinde, sadece portre kameranın etrafındaki küçük yazılar sayesinde telefonları ayırt etmek mümkün olacak. Mor renk seçeneğinin ise Pro+ modele özgü olduğu belirtiliyor.

Oppo Reno 10 serisinin Çin dışında piyasaya ne zaman çıkacağı henüz belli değil. Şimdilik sadece Çin’de tanıtılan serinin, uluslararası sahneye ne zaman açılacağı da belirsizliğini koruyor. Ancak Oppo’nun bu seriyi atlayarak doğrudan Reno 10 serisini uluslararası sahneye taşıması bekleniyor.

Oppo Reno 10 serisi, teknoloji tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Yapılan tanıtımın, bu beklentileri karşılayıp karşılamayacağı ise merak konusu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal