Pocket iOS uygulaması yenilendi: Daha kişisel ve İişlevsel

Pocket iOS uygulaması yenilendi: Daha kişisel ve İişlevsel

ABONE OL
17 Mayıs 2023, 00:26:12

Mozilla’ya ait popüler okuyucu uygulaması Pocket, iOS uygulamasının yenilenmiş versiyonunu yayınladı. Pocket’in yeni ana sayfası, kullanıcılara tüm içeriğe ve son kaydedilen, editörün seçtikleri ve kısa sürede okunabilen hikayeler gibi kişiselleştirilmiş bölümlere erişim sağlıyor. Ana sayfa, kullanıcılara Pocket’taki tüm içeriği keşfetmek için bir başlangıç noktası sunuyor.

Yenilenen uygulama, kullanıcıların ilgi çekici içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmelerini sağlamak için bir kaydet düğmesi de içeriyor. Bu düğme, önerilen bir makaleyi hemen okumak istemeyen kullanıcıların içeriği daha sonra okumak üzere kaydetmelerini sağlar.

Pocket ayrıca özel listeler oluşturma özelliği ile bir adım öne çıkıyor. Kullanıcılar, bir proje için araştırma yapmak veya bir hobi hakkında içerik toplamak için Pocket Listeleri’ni kullanabilirler. Listenizde topladığınız içerikler, seçtiğiniz konuya veya ilgi alanına göre düzenlenebilir. Bu özellik özellikle araştırma projeleri veya yeni bir hobi keşfetmek isteyenler için yararlı olabilir.

Listeler özelliği, ilk olarak ABD’deki kullanıcılar için web üzerinde kullanıma sunuldu. Bu yaz dünya çapında kullanıma sunulacak ve gelecekte mobil platformlara gelecek.

Pocket, içerik okuma deneyimini daha iyi hale getirirken, kullanıcıların içerikleri sadece kaydetmelerini değil, özel listeler oluşturmalarını da sağlayarak onlara daha kişisel ve özelleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Yenilenen uygulamanın ana sayfası, kullanıcıların ilgi alanlarına ve okuma alışkanlıklarına göre kişiselleştirilmiş bir içerik akışı sağlıyor ve bu da Pocket’in ne kadar kullanışlı bir uygulama olduğunu gösteriyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal