Prime Video Reklamlı Sürümü Çıkabilir

Prime Video Reklamlı Sürümü Çıkabilir

ABONE OL
09 Haziran 2023, 13:48:46

Amazon, günümüzde en popüler alışveriş platformlarından biridir. Prime Video adlı video akışı sistemi, daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmak için çalışmalar yürütmektedir. Prime aboneliği sistemleri, Prime Gaming, Prime Reading gibi hizmetlerin tek bir abonelik planı içinde sunulması, Amazon’un büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmasına olanak sağlar. İleride, Prime Video’nun da daha cazip bir şekilde sunulacağı tahmin edilmekte ve daha geniş bir kullanıcı kitlesine erişilmesi planlanmaktadır.

Prime Video, The Boys, Invincible, Rings of Power, Fleabag ve The Man in The High Castle gibi yapımları barındırmaktadır. Geçtiğimiz günlerde, Türkiye’deki abonelik ücretlerine zam yapılmıştı. Ancak son gelişmeler, Amazon’un reklamlı üyelik getirmek için çalışmalar yürüttüğünü ortaya koymaktadır. Sızıntılara göre, Amazon, Prime Video servisine reklamlı üyelik getirmek için görüşmeler yapmaktadır. Henüz kesin bir karar verilmemiş olsa da, görüşmelerin devam ettiği bilinmektedir.

Prime Video sisteminde reklamlı abonelik seçeneği, daha uygun fiyat arayan kullanıcılar için bir alternatif olabilir. ABD’de 9 dolar olan Prime Video abonelik sisteminin reklamlı seçeneği, muhtemelen 6 dolar düzeyinde olacaktır. Bu nedenle kullanıcılar %50’ye kadar kar elde edebilirler ama karşılığında reklam düzenlemelerine katlanmak zorunda kalacaklardır.

Böylece, Prime Video’nun daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için reklam seçeneği sunulması planlanmaktadır. Bu da kullanıcıların tercihine ve bütçesine göre seçenekleri artıracak ve Prime Video’nun daha popüler hale gelmesini sağlayacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal