PUBG Mobile’da dinozor çağı başlıyor

PUBG Mobile’da dinozor çağı başlıyor

ABONE OL
18 Mayıs 2023, 04:54:03

PUBG Mobile, güncelleme haberleri ile gündemde kalmaya devam ediyor. Dünya genelinde popülerliğini arttıran PUBG Mobile, 2.6 Güncellemesi ile oyunculara birçok yenilik sunacak. Bu değişikliklerin arasında, çoklu harita değişiklikleri, World of Wonder, harita düzenleme ve oyun modu tasarım özellikleri yer alıyor. Aynı zamanda prestijli bir motosiklet markası ile yapılan yeni ortaklık da kısa süre içerisinde duyurularak, oyuna yeni kozmetik öğeler eklenecek.

2.6 Güncellemesi ile birlikte oyuncuları tarihin derinliklerine götürecek olan Dinozor Diyarı’na ulaşabilecekler. Bu özellik sayesinde oyuncular, Erangel ve Livik haritalarında bulunan Dino Yerleşimlerini ele geçirebilecekler. Ayrıca, rastgele olarak yerleşimin Fosil Geçidi’nde ortaya çıkan Tyrannosaurus Rex’in serbest bırakılması ve sürülmesi gerekiyor.

İlkel Bölge alanlarında Pterosaurlar ve Velociraptorlar ile karşılaşacak olan oyuncular, bu dinozorları evcilleştirdiklerinde ödüller kazanacaklar. Bu özellikler sayesinde oyunculara çeşitli mini oyunlar oynama fırsatı da tanınacak. Uçan Dinozor Çember Mücadelesi ise oyuncuların akrobatik hareketler sergilemek için kanatlı dinozorlara binmelerini ve mümkün olduğunca çok çembere dokunarak ödül kazanmalarını gerektiriyor.

World of Wonder, PUBG Mobile’ın yaratıcı modunda birçok yenilik sunuyor. Oyuncuların başyapıtlarına dönüştürmek için önemli yükseltme ve iyileştirmeler ile artık daha fazla oyuncu eğlenceye katılabilecek ve özgürce inşa edebilecekler.

2.6 Güncellemesi ayrıca oyunculara yeni içerikler, ödüller ve kozmetikler sunuyor. Döngü 4 Sezon 12 güncellemesi de oyunculara yeni çekirdek ödüller, Sezon Görevleri ve arka plan hikayesi sunuyor. Oyuncular, PUBG Mobile’ın yakında duyuracağı ünlü elit motosiklet markası ile yapılan ortaklığı takip etmeli, ilerleyen bölümlerde gelecek olan daha fazla içerikler için hazır olmalılar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal