PUBG Mobile’dan Ramazan ayına özel yenilikler

PUBG Mobile’dan Ramazan ayına özel yenilikler

ABONE OL
04 Nisan 2023, 18:21:45

PUBG Mobile Ramazan’a özel bir sandık ve ödül fırsatları sunuyor

Mobil oyun dünyasının en popüler oyunlarından olan PUBG Mobile, Ramazan ayını kutlama amacıyla yeni bir macera serisi olan Medcezir’i yayınladı. Bu seride Ramazan Ayı’nın atmosferi altında, bir düşmanın ani saldırısına karşı koymak için yeniden bir araya gelen, bölünmüş bir ailenin hikayesi ele alınıyor.

Ayrıca, Ramazan: Medcezir kampanyası oyuna yeni bir sandık, Edebi Ay Damlası etkinliği ve Ramazan Pazarı’nı da içeriyor. Oyunseverler Ramazan Pazarı’nın büyük açılışını 30 Nisan’a kadar kaçırmamalı. Bu seçkin pazarda Ramazan Hazinesi, Ramazan Mücadelesi, Ramazan Dilekleri, Popülerlik Sıralaması ve Ramazan Bayramı gibi bir dizi etkinlik ve özel ödüller sunuluyor.

PUBG Mobile’ın Ramazan ayı sandığı da çok sayıda ödüle ev sahipliği yapacak. Oyuncular bu sandıkta Hilal Prensesi, Muhteşem Prens, Altın Prens, Dansçı Prenses ve Altın Tetik gibi çeşitli güzellikler ve ödüllerle karşılaşacak. Edebi Ay Damlası etkinliği oyunculara pürüzsüz ve şık Edebi Ay Damlası nihai seti ve yeni M249 yükseltilebilir silahı içinde barındıran bir fırsat daha sunuyor.

Orijinal bir senfonik parça üretmek için Synchron Stage Vienna ile iş birliği yapan PUBG Mobile, Ramazan ayı şenlikleri için müziği de unutmamış. Oyuncular, müziği oyun içinde Ramazan Pazarı’ndan kalıcı olarak saklayabilecekler.

Sonuç olarak, PUBG Mobile Ramazan ayında oyun severlere birçok ödül fırsatı sunuyor. Ramazan: Medcezir kampanyası, Ramazan Pazarı, Ramazan ayı sandığı ve Edebi Ay Damlası etkinliği, oyunculara yepyeni bir deneyim sunacak. PUBG Mobile’ın Ramazan temalı etkinliklerini kaçırmayın!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments