QNB Finansbank EFT Ücreti

QNB Finansbank EFT Ücreti

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 23:24:58

QNB Finansbank, işlem ücretleri konusunda müşterilerine seçenekler sunarak avantajlı bir hizmet sunmaktadır. EFT işlemi için ödenecek ücretler de diğer bankalara göre oldukça caziptir. QNB Finansbank EFT ücretleri ile müşteriler, hem işlem hızı hem de maliyet açısından avantaj sağlayabilirler. Hesapları arasında kolaylıkla para transferi yapmak isteyenler için QNB Finansbank EFT ücretleri, bulunması kolay, ekonomik ve güvenli bir seçenek sunmaktadır.

QNB Finansbank ile EFT Yapmak Kolay mı?

EFT işlemi, dijital bankacılık kanallarını kullanarak hemen hemen her bankada kolaylıkla gerçekleştirilebilir. QNB Finansbank da müşterilerine EFT yapmak için birçok farklı kanal sunuyor. Alıcının IBAN bilgisi ve gönderilecek miktar, EFT işlemlerine girerek basitçe tamamlanabilir. Ancak, EFT işlemi gerçekleştirmek için gönderilecek miktar kadar hesapta bakiye olması gerektiği unutulmamalıdır. QNB Finansbank müşterileri dijital kanalları kullanarak hesaplarındaki bakiyelerini kontrol edebilirler ve tüm bankacılık işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ayrıca, EFT işlemi için QNB Finansbank şubelerine giderek de ön ödeme yaparak para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı kanallarla gerçekleştirilen EFT işlemlerinin ayrı ücretlendirmeleri olduğunu unutmamalısınız.

QNB Finansbank’tan Yapılan EFT Karşı Hesaba Ne Zaman Geçer?

EFT işlemi, elektronik ortamda gerçekleştirildiği için en fazla birkaç dakika içinde tamamlanabilir. QNB Finansbank’tan yapılan EFT işlemleri de genellikle 10-15 dakika içinde karşı tarafın hesabına geçer. Yoğunluk durumunda, EFT işleminin tamamlanması biraz daha uzun sürebilir.

QNB Finansbank EFT Ücretleri Ne Kadar?

QNB Finansbank, her bir bankacılık kanalı için belirli bir EFT ücreti belirlemiştir. İnternet şubesi, ATM, telefon bankacılığı gibi kanallardan gerçekleştirilen EFT işlemlerinin farklı ücretleri vardır. Aşağıdaki tabloda QNB Finansbank tarafından belirlenen EFT ücretleri yer almaktadır:

Bankacılık Kanalı Asgari Ücret Azami Ücret Yüzdelik Oran (%) Detay
Şubeden Hesaptan EFT 70,00 TL 600,00 TL 0,50% İşlem başına tahsil edilir. (BSMV dahildir. Kredi Kartından EFT haricindeki talimatlı işlemlerde ilk işlemde kanal işlem ücreti, ilk işlem sonrası ise işlem başına 4 TL alınır.)
İnternet Şubesinden EFT 6,25 TL 9.999.999 TL 0,01% İşlem başına tahsil edilir. (BSMV dahildir. Kredi Kartından EFT haricindeki talimatlı işlemlerde ilk işlemde kanal işlem ücreti, ilk işlem sonrası ise işlem başına 4 TL alınır.)
ATM’den EFT 18,00 TL 18,00 TL İşlem başına tahsil edilir. (BSMV dahildir. Kredi Kartından EFT haricindeki talimatlı işlemlerde ilk işlemde kanal işlem ücreti, ilk işlem sonrası ise işlem başına 4 TL alınır.)
Telefon Bankacılığından EFT 50,00 TL 80,00 TL 0,50% İşlem başına tahsil edilir. (BSMV dahildir. Kredi Kartından EFT haricindeki talimatlı işlemlerde ilk işlemde kanal işlem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments