Ratchet and Clank: Rift Apart PC’ye geliyor

Ratchet and Clank: Rift Apart PC’ye geliyor

ABONE OL
01 Haziran 2023, 01:17:27

Popüler PlayStation oyunları PC platformuna aktarılıyor ve Sony, büyük bir coşkuyla Ratchet and Clank: Rift Apart oyununun PC versiyonunu duyurdu. Oyun, 26 Temmuz tarihinde PC’lere gelecek ve oyuncular büyük bir heyecanla bekliyorlar.

Sony’nin PlayStation Blog’unda yayınlanan blog yazısında, Nixxis’te çevrimiçi topluluk uzmanı olarak çalışan Julian Huijbregts, oyunun PC versiyonunda bazı özel dokunuşların bulunacağını açıklamıştı. Bunlar arasında, oyunculara gerçekçi gölgeler sunan “dış alanlarda doğal ışık için ışın izlemeli gölgeler” ve oynanışın üçlü monitör kurulumları için ultra geniş ekranlar için optimize edilmesi yer almaktadır.

Oyunda sınırları kaldırılmış çerçeve hızları ile birlikte, NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2, Intel XeSS ve Insomniac’ın kendi Temporal Injection’ının yanı sıra NVIDIA Reflex ve NVIDIA DLAA kenar yumuşatma teknolojileri de desteklenmektedir. Ayrıca, oyuncular tamamen özelleştirilebilir kontroller veya kontrolöre sahip bir klavye ve fare kullanarak oynayabilirler. DualSense oyun kumandası ise PS5’te yaşayacağınız aynı dokunsal geri bildirimi ve dinamik tetikleme efektlerini PC platformunda da deneyimlemenizi sağlayacak.

Ratchet and Clank: Rift Apart, kısa süre önce PlayStation Plus kataloguna da eklenmişti. Oyun, etkileyici dövüş sahneleri, büyüleyici karakterleri ve akıllı senaryosuyla nefes kullanan oyunda DualSense kumandanın yeteneklerinin de iyi bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Sonuç olarak, Ratchet and Clank: Rift Apart, PC platformuna geçişiyle birlikte oyunculara daha fazla seçenek sunuyor ve oyunda yer alan dünya çapındaki hayranları bu heyecan verici haberi büyük bir sevinçle karşılıyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments