Realme 11 Pro serisi Çin dışına açılıyor

Realme 11 Pro serisi Çin dışına açılıyor

ABONE OL
17 Mayıs 2023, 14:39:20

Realme 11 Pro Modelleri ile Xiaomi Rekabeti Kızışıyor

Realme, Realme 11 Pro ve 11 Pro+ modelleri için uluslararası lansman çalışmalarına başladı. Serinin en üst modelleri olan Realme 11 Pro ve 11 Pro+ modelleri, farklı özellik ve özellikle kamera kalitesiyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Realme 11 Pro modelleri, Süper Grup Portre ve Tek Çekim gibi özelliklerle birlikte gelirken, Pro+ modelinde Lonely Planet iş birliğiyle hazırlanan Lonely Planet filtreleri bulunuyor. Böylece kullanıcılar farklı filtrelerle çekimlerini yaparken daha yaratıcı olma imkanı bulacaklar.

Realme 11 Pro+ modeli, özellikle 200 megapiksellik Samsung ISOCELL HP3 sensörüne sahip ana kamerasıyla dikkat çekiyor. Bu sensör, sensör içi 2x/4x kayıpsız zoom desteği sayesinde farklı odak segmentlerinde aynı sayıda gerçek piksel elde ederek daha özgür ve kaliteli bir görüntü ortaya çıkarıyor. Böylece kullanıcılar daha net ve detaylı çekimler yaparak özgün kompozisyonlar oluşturabilecekler.

Realme 11 Pro modelleri, özellikle Xiaomi modelleriyle rekabet halinde olacak. Kullanıcılara cazip teklifler sunan Realme, Hindistan başta olmak üzere dünya genelinde pazar payını artırmayı amaçlıyor. Realme 11 Pro modellerinin küresel lansmanı için hazırlıklar devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal