Realme 11 Pro+ tasarımına resmi doğrulama geldi

Realme 11 Pro+ tasarımına resmi doğrulama geldi

ABONE OL
27 Nisan 2023, 12:34:04

Realme 11 Serisi Tanıtıma Hazır!

Realme 11 serisi, Resmi lansman tarihinin 10 Mayıs 2023’te olacağı açıklandı. Bu seri, en az bir yuvarlak arka kamera modülüne ve suni deri kaplı bir panele sahip olacak. Realme’nin son paylaşımı, bu modelin Realme 11 Pro+ olduğunu doğruluyor.

Realme, akıllı telefonun Güneş Doğumu Bej renginde olduğunu ve ortasından geçen altın renkli bir şerit ve altın renkli unsurlar kullanılan kamera modülüyle dikkat çeken bir tasarıma sahip olduğunu belirtti.

Realme 11 Pro+ Matteo Menotto tarafından tasarlandı!

Telefonun tasarımı ayrıca Matteo Menotto tarafından tasarlandı. Büyük bir lüks moda markası olan Bvlgari’nin tekstil ürünlerinin tasarım şefi olarak görev yapan Menotto, Realme 11 Pro+’ın tasarım ekibinde yer aldı. Menotto, öncesinde Gucci’de kıdemli tasarımcı olarak çalıştı.

Realme 11 Pro+ kavisli AMOLED ekranla gelecek!

Realme 11 Pro+’ın kavisli bir AMOLED ekrana sahip olacağı açıklandı. Bu son paylaşımda, 200 megapiksel ana kameranın varlığı da doğrulandı. Burada Samsung ISOCELL HP3 sensörü kullanılabilir. Realme 11 Pro+’ın tanıtım tarihi yaklaştıkça, daha fazla detay da ortaya çıkacaktır.

Realme 11 Pro+, Romantik bir şehirdeki gün doğumundan ilham aldı!

Realme 11 Pro+’ın tasarımı, romantik bir şehirdeki gün doğumundan ilham aldı. “Elde dikilerek birleştirilen yumuşak deri ve dokuma kumaş” kullanılarak üst sınıf bir telefon deneyimi sunuldu.

Realme 11 Pro+’ın, Realme 11 serisinin diğer modelleriyle birlikte 10 Mayıs’ta tanıtılması bekleniyor. Kullanıcıların merakla beklediği telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi, etkinlik sırasında kamuoyuna sunulacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal