Realme Narzo N55’in şarj hızı doğrulandı

Realme Narzo N55’in şarj hızı doğrulandı

ABONE OL
08 Nisan 2023, 01:51:18

Realme Narzo N55 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Realme Narzo N55, 12 Nisan’da resmen tanıtılacak ve telefonun “Yeni Nesil Hızlı Şarj Lideri” olduğu açıklandı. Şarjın ne kadar hızlı olacağı konusu için ise henüz bir bilgi verilmedi. Ancak, Amazon Hindistan’da yapılan bir paylaşım telefonun 33W SuperVOOC şarj desteğine sahip olacağını gösterdi. Buna göre, telefonun pilinin doluluk oranı sadece 29 dakika içinde 0’dan yüzde 50’ye çıkacak.

Realme Narzo N55 için daha önce yapılan paylaşımlarda akıllı telefonun mavi renk seçeneğiyle görüntülendiği ve iki arka kameraya, ses kontrol tuşlarına ve güç butonuna entegre bir parmak izi tarayıcısına sahip olduğu açıklanmıştı. Ayrıca, Realme’nin yeni paylaşımında Narzo N55 siyah renk seçeneği de ortaya çıktı. Mavi renk seçeneği “Prime Mavi” adıyla sunulurken, siyahın pazarlama ismi ise henüz açıklanmadı.

Realme Narzo N55’in pil kapasitesi konusu hala belirsizliğini koruyor. Ancak, telefonun hızlı şarj özelliğiyle birlikte kesinlikle uzun ömürlü bir pil kullanımı sağlayacağı kesin. Tüm bu özelliklerle birlikte, Narzo N55’in birçok kullanıcı tarafından beğenileceği düşünülüyor.

Realme Narzo N55, yukarıda belirtildiği gibi 12 Nisan’da tanıtılacak ve bu tarihten önce telefon hakkında yeni bilgilerin de karşımıza çıkması muhtemel görünüyor. Yeni özelliklerle birlikte, Narzo N55’in piyasası sürükleyebileceği de söyleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal