Red Dead Redemption Remastered için yeni ipucu

Red Dead Redemption Remastered için yeni ipucu

ABONE OL
28 Temmuz 2023, 19:56:03

Red Dead Redemption Remastered: Yeni Sürüm ve Yenilikler Yakında Geliyor

Red Dead Redemption Remastered versiyonu hakkındaki söylentiler uzun süredir etrafta dolaşıyor. Hatta oyunun tamamen yeniden yapılmış yani bir “remake” versiyonunun sunulabileceği de söylentiler arasında yer alıyor. Şimdi de, oyunun yapımcısı Rockstar Games’in internet sitesinde yeni bir sürümün ve başka yeniliklerin yolda olduğunu gösteren referanslar ortaya çıktı.

Red Dead Redemption Remastered Hakkında Dikkat Çeken Referanslar

Şimdiye kadar kapalı kapılar ardında gerçekleştiği düşünülen proje için doğrulama olarak tanımlanmaya en yakın şeyin bu referanslar olduğu söylenebilir. En son Red Dead Redemption remaster’ının Ağustos 2023’te ortaya çıkabileceği öne sürülmüştü. Ağustos ayına sayılı günler kaldığını düşününce Rockstar’ın son değişiklikleri oyun devinin bu duyuruya hazırlandığının bir göstergesi olabilir.

Red Dead Redemption Serisi ve Yenilikler

Red Dead Redemption, neslinin en olağanüstü oyunlarından biriydi ve Red Dead Redemption 2 ile çıta biraz daha yukarıya çekilmişti. Serinin hayranları uzun süredir ilk oyunun Red Dead Redemption 2’nin motoruyla “remaster” edilmesine yönelik isteklerini dile getiriyordu.

Red Dead Redemption Remastered Söylentileri Alevleniyor

Red Dead Redemption Remastered versiyonu hakkındaki söylentilerin geçmişi yukarıda da belirttiğimiz gibi oldukça uzun. Ancak Güney Kore’nin oyun derecelendirme kurulu GRAC’ın internet sitesinde Red Dead Redemption için 15 Haziran 2023’te yeni bir kayıt açılmasıyla birlikte bu söylentiler bir kez daha alevlenmişti.

Rockstar Games ve Red Dead Redemption Remastered

Rockstar Games oyunları hakkındaki isabetli sızıntılarıyla tanınan Tez2 tarafından yapılan son paylaşım, stüdyonun Red Dead Redemption Remastered versiyonu için hazırlandığını gözler önüne seriyor. Remastered versiyon için hazırlanan logo da paylaşımda yer alıyor.

Sonuç Olarak

Red Dead Redemption hayranları heyecanla yeni sürüm ve yenilikleri beklerken, Rockstar Games’in internet sitesindeki referanslar ve diğer söylentiler her geçen gün heyecanı artırıyor. Yakında duyurulacak olan Red Dead Redemption Remastered ile birlikte oyuncular muhteşem bir deneyim yaşamaya hazırlanıyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal