Reddit sosyal medyada paylaşımı kolaylaştırıyor

Reddit sosyal medyada paylaşımı kolaylaştırıyor

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 22:35:40

Reddit, diğer sosyal medya platformlarına göre paylaşım yapmayı kolaylaştırmayan bir yapıya sahip olduğunu kabul etti. Bu nedenle, yeni özellikler kullanıma sunarak bu sorunu çözmeye karar verdi. Mesajlaşma hizmetleri aracılığıyla paylaşılan metin gönderileri için güncellenmiş bir “paylaşılan bağlantı” önizlemesi, Instagram Hikayeleri’nde paylaşım yapabilme, tek dokunuşla ekran görüntüsü paylaşımı ve başka özellikler de dahil olmak üzere birçok yenilik sunuldu.

Reddit’in arayüz güncellemesi yapmasının ardından, yorum araması da iyileştirildi. Eskiden, Reddit gönderilerinin WhatsApp veya diğer mesajlaşma uygulamalarında paylaşılması durumunda, alıcının neler olduğunu görmesi için bağlantıya tıklaması gerekiyordu. Ancak yeni güncelleme ile birlikte, alt dizin adı, toplam olumlu oylar ve yorumlar gibi bilgiler görsel bir önizlemede görüntülenebiliyor.

Reddit ayrıca, içeriğin ekran görüntüsü alınmadan veya içeriği telefonunuza indirmeden doğrudan Instagram Hikayeleri’nde paylaşılabilmesine izin veriyor. Paylaş butonuna tıkladığınızda, çok sayıda sosyal medya platformu arasından seçim yapabileceğiniz bir sayfa açılır. Bu sayfa üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Ayrıca, tek bir dokunuşla ekran görüntüsü başka uygulamalarda paylaşılabilir ve bu tıkladığınızda ilgili içerik ekrana gelir.

Son olarak, Reddit ayrıca makalelere veya CMS platformlarına yerleştirilebilen bir araç kutusu da tanıttı. Bu kutu sayesinde, bir Reddit içeriğini başka bir web sitesine gömmek ve önizlemeli bir bağlantı olarak paylaşmak mümkün hale geliyor.

Bunların hepsi Reddit’in ana amacının, içerik paylaşımını diğer sosyal medya platformlarına göre daha platformdan bağımsız hale getirmek olduğunu gösteriyor. Bu da Reddit’in kullanıcılarının içeriklerini daha geniş kitlelere ulaştırmalarını kolaylaştırıyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal