Redfall İnceleme: Bizce Tek Başınıza Oynayın

Redfall İnceleme: Bizce Tek Başınıza Oynayın

ABONE OL
04 Mayıs 2023, 19:32:09

Redfall, açık dünya nişancı oyunlarının en son örneğidir ve birçok heyecan verici özellik sunuyor. Oyuncular, vampirlerle dolu büyülü bir adada kendilerini bulacaklar. Farklı kahramanları seçebilir, özelleştirebilir ve solo veya çok oyunculu modlarda oynayabilirsiniz. Ancak, birçok oyuncu için en iyi seçenek tek kişilik oyun oynamaktır. Bu, Redfall’in sizi büyüleyici dünyasına daha fazla çekeceği anlamına gelir ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Redfall, oyunculara yaratıcılıklarını serbest bırakma, keşfetme ve mücadele etme fırsatı sunar. Bu sebeple, tek başınıza oynamak, bu oyunda kazanmak için en iyi yol olabilir.

Redfall İncelemesi: Arkane Oyunu Nasıl?

Arkane tarafından geliştirilen Redfall oyunu, oldukça etkileyici bir görsellikle karşılıyor bizleri. Tek başınıza oynarken keyifle oynayabileceğiniz bir yapımdır.

6.5

Arkane tarafından geliştirilen Redfall inceleme dosyamızda oyunla ilgili görüşlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Bethesda Türkiye’nin yapımcılığında ön gösterimini aldığımız Redfall oyununun inceleme dosyasına sizlerle paylaşacağız. Beril Özge “Tabikimars” Danacı tarafından kaleme alınan bu ön gösterimde, oyunu yaklaşık bir buçuk saat deneme fırsatı elde etmişti. Ancak bizim test etme fırsatımız tek başımıza oynayabilmekti. Bu şekilde oyunu oynadığımızda, oldukça keyifli bir oyun deneyimi yaşadık.

Arkane Tasarımı: Redfall incelemesi

Redfall oyunu, Arkane Studios imzası taşıdığından, oyun tasarımının kalite standartları yüksektir. Görsellik açısında oldukça etkileyici bir yapımdır. Girişten itibaren tatlı çizimlerle dolu olan oyun, konuyu kavramamız için güzel bir giriş sahnesine sahiptir. Açılış sahnesinin ardından, gerilimli anlarla baş başa kalırsınız. Oyunun görsel kalitesi, kaplamaları ve silahları gibi detaylarla da kendini gösterir. Eğer görselliği ile ilginizi çektiyse, oyunu denemeden önce incelemeye devam etmenizi öneririm.

Vampir Kalbi

Tek Başınıza Oynayın!

Bizim deneyimimizde oyun, hoş bir hikayeye de sahipti. Tek başınıza oynarken keyifle vakit geçirebilecek bir yapımdır. Oyunu yalnızca grafik açısından değil, oynanış açısından da inceledik. UV mekaniği biraz hantal olmasına rağmen, oyunun temel dinamikleri oldukça iyi çalışmaktadır. Oyundaki eksi yönlerine değinmek gerekirse, eşli oyun deneyimindeki tatminsizliktir.

Arkane Eşli Oyunu Başaramadı

Pek çok stüdyo, eşli oyun deneyimini öne çıkaran yapımlar denediği halde başarılı olamamıştır. Redfall oyunu da, maalesef bu stüdyolar arasına katıldı. Oyunun bazı dinamikleri, takım arkadaşlarını izlerken daha da yorucu bir hale gelmektedir. Oyun, zorluk ayarını oynayan kişi sayısına göre ayarlamıyor gibi hissettirdi. Ayrıca birden fazla oyuncunun varlığında ne gibi dinamiklerin sunulduğu pek de net değildir. Yapımdan beklentisi olan oyuncular, arkadaşlarıyla o

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal