Samsung Expert RAW uygulamasını güncelledi

Samsung Expert RAW uygulamasını güncelledi

ABONE OL
12 Temmuz 2023, 11:59:40

Samsung, Expert RAW kamera uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, görüntü kalitesini iyileştirirken bazı hataları da düzeltti. Ancak, güncellemenin tam detayları henüz paylaşılmadı. Sadece, yeni versiyonla çekilen fotoğrafların doygunluk seviyesinin azaldığı belirtildi.

Eski ve yeni sürümler arasında fotoğrafları karşılaştırmadığınız sürece doygunluktaki farkı fark etmek zor olabilir. Ancak yapılan karşılaştırmalar, güncelleme öncesinde ve sonrasında çekilen bir fotoğraftaki farkı daha net bir şekilde ortaya koyuyor.

Bu değişiklik, kullanıcıların kişisel tercihlerine bağlıdır. Expert RAW, fotoğraf çekmeden önce doygunluk gibi özellikleri değiştirebilmek için gelişmiş bir uygulama olarak bilinir. Ayrıca, Adobe Lightroom gibi diğer uygulamaları veya telefonun yerleşik görüntü düzenleyicisini kullanarak da fotoğraflarda değişiklik yapmak mümkündür.

Samsung Expert RAW, 2020’den bu yana piyasaya sürülen amiral gemisi Galaxy telefonlarında kullanılabilmektedir. En güncel sürüme ise Galaxy Store üzerinden erişilebilir.

Güncelleme ile birlikte Expert RAW’ın özellikleri daha da gelişmiş hale gelirken, kullanıcılar da fotoğraflarını daha iyi bir şekilde düzenleyebilirler. Daha keskin ve canlı görüntüler elde etmek isteyenler için Expert RAW, ideal bir seçenek olabilir.

Expert RAW uygulamasında yapılan bu güncelleme, Samsung’un kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak için sürekli olarak uygulama geliştirmeye devam ettiğini gösteriyor. Güncellemelerin, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için yapıldığı unutulmamalıdır.

Sonuç olarak, Samsung’un Expert RAW kamera uygulamasını kullanan kullanıcılar, yeni güncelleme ile fotoğraflarını daha iyi bir şekilde düzenleme imkanına sahip olacaklar. Daha canlı ve net görüntüler elde etmek isteyenler için bu güncelleme oldukça önemlidir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal